Головна особливість популярного і знайомого кожному вітаміну полягає в тому, що він відноситься до антиоксидантів. Саме тому він здатний зробити позитивний вплив на зовнішній вигляд людини.

Експерти впевнені, що для тих, хто піклується про свою шкіру, необхідно включити в свій щоденний догляд кошти з вмістом вітаміну C. Однак, незважаючи на його плюси, ця речовина має і деякі мінуси, які необхідно враховувати.

Плюси

Цей вітамін – відмінний засіб для тих, хто хоче освітлити темні плями на шкірі або освіжити колір обличчя. Крім того, шкіра з віком виробляє все менше колагену. Однак Вітамін C здатний стимулювати синтез цієї речовини. Крім того, він може допомогти позбутися від шрамів і мімічних зморшок, зберігши красу і молодість обличчя.

Мінуси

Вітамін C світлочутливий. Важливо правильно зберігати його, щоб корисні речовини в косметичному засобі не зруйнувалися. Через дії цього вітаміну шкіра стає вразливішою перед сонячними променями. Тому при його використанні необхідно користуватися кремами з високим ступенем UV-захисту, передає Med India.

Як вибрати правильний засіб

Найкраще вибирати косметику перевірених брендів. Також важливо звернути увагу на концентрацію активних речовин. Рекомендований вміст вітаміну C має бути в межах 10-20%, так як більш високі значення можуть пошкодити шкірний покрив.

Ще один фактор – це рівень pH вашої шкіри. Суха шкіра має значення pH 3-5.2, нормальна – 5.2–5.7, жирна – 5.7–7.5. У засобі для догляду цей показник повинен відповідати вашому типу. Також важливо, щоб до складу не входили штучні барвники або ароматизатори, а баночка із засобом була непрозорою для захисту від сонячних променів.

Також важливо стежити за терміном придатності і дотримуватися умов зберігання. Якщо засіб поміняв свій колір на помаранчевий або коричневий, або ж набув неприємного запаху, це означає, що продукт окислився – використовувати його більше не можна.