Дієтолог та дільнична медсестра Ріє Мацуда розповіла, як можна підтримувати здорову вагу після схуднення. Потрібно лише пам’ятати про вісім пунктів.

Насамперед для підтримки стрункої фігури важливо під час кожного прийому їжі їсти білок. Але крім цього є ще вісім пунктів.

Прискорює обмін речовин протеїн разом із вітаміном В6. Їжте різні білкові продукти, оскільки в них містяться різні поживні речовини. При цьому приймайте вітамін В6 для посилення метаболізму білка.

Відмовтеся від приправ з великою кількістю цукру та добавок. Через них ви можете набрати вагу. Замініть їх краще соєвим соусом, місо, бульйоном дасі, імбиром, зеленою цибулею.

При вживанні їжі спочатку їжте протеїн. У цьому випадку інкретин вироблятиметься швидше, що допоможе стримати підвищення рівня цукру на крові.

Переїданню запобігають тушкована капуста та вода з соком лимона. Так, у тушкованій капусті багато харчових волокон, а вода з лимоном має жироспалюючу дію.

Олії потрібно вживати в сирому вигляді. Це стосується саме хороших олій. Рекомендується їсти оливкову, кунжутну, лляну олії.

Ферментовані продукти корисні для травлення. Вони допоможуть у схудненні, оскільки полегшують запори. З таких продуктів виділяють йогурт, кімчі, натто.

Пригнічуйте апетит за допомогою соєвих продуктів. Вони допоможуть почуватися ситим довгий час, зменшать вагу і не утримуватимуть глютену.

Пригнічуйте апетит за допомогою соєвих продуктів. Це буде особливо корисно під час менопаузи.