ГоловнаНовини Здоров'яВісім важливих продуктів для жінок після 45 років

Вісім важливих продуктів для жінок після 45 років

За словами медиків, після 45-ти років жінки потребують меншої кількості калорій, але при цьому також і в додаткових поживних речовинах, що допомагають їм підтримувати здоров’я на шляху до менопаузи.

Жінка

Соя. Фахівці радять жінкам замінювати частину традиційних м’ясних і молочних продуктів на соєві. У складі сої присутні фітоестрогени, схожі з натуральними жіночими естрогенами, і споживання соєвих продуктів допомагає збалансувати рівень цих статевих гормонів, який знижується в жіночому організмі в міру наближення менопаузи. Крім того, соя допомагає скоротити концентрацію шкідливого холестерину в судинах, що знижує ризик хвороб серця.

Кисломолочні продукти. Чим старше жінка, тим більш крихкими стають її кістки. Для запобігання остеопорозу жінкам напередодні 50 років лікарі рекомендують вживати мінімум 1200 мг кальцію в день. Кисломолочні продукти і сир для цього підходять оптимально, оскільки засвоюються вони краще, ніж просте молоко.

Читайте також:  Корисні продукти, які шкідливо їсти разом: 15 неприпустимих поєднань

Куркума. Дослідження показують, що регулярне споживання куркуми ефективно підтримує активність мозку і допомагає запобігти інтелектуальний спад, на жаль, неминучий з віком.

Гарбузове насіння. Ще одна особливість жіночого організму: з віком в ньому збільшується схильність до анемії, пов’язаної з нестачею заліза і зниженим гемоглобіном. Гарбузове насіння – чудове джерело заліза. Плюс в ньому містяться вітаміни А і Е, що подовжують молодість шкіри.

Шампіньйони. Їх вживання захищає жінок від дефіциту вітаміну D, ризик якого для них у міру старіння стає все більш істотним.

Чай. Зелений і чорний чай – багате джерело флавоноїдів. Наявні дані говорять про те, що ці антиоксидантні речовини зменшують ймовірність розвитку раку легенів, який є однією з найбільш часто зустрічаються форм раку у жінок віком від 50 до 79 років.

Читайте також:  Факти про епілепсію, які корисно знати навіть здоровій людині

Скумбрія. Це один з найдоступніших видів жирної риби з високим рівнем Омега-3 кислот. Забезпечуючи ними свій організм, жінки домагаються зниження ризику раку грудей. Крім цього, скумбрія допомагає отримувати вітамін D і високоякісний білок, що важливо для запобігання вікової втрати м’язової маси.

Яблуко. Багато жінок після 45-ти років недоотримують достатньої кількості вітаміну С, а яблука є відмінним рішенням даної проблеми. Також ці фрукти забезпечують організм фолієвою кислотою (вітамін B12) і протираковими речовинами флавоноїдами. Нарешті, їх споживання є ефективною профілактикою запорів, які для зрілих жінок є більш нагальною проблемою, ніж для чоловіків.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News