Виявляючи на власному тілі червоні точки, лише деякі з нас серйозно ставляться до такого відкриття. І роблять це даремно! Такі утворення можуть говорити про наявність захворювань, що вимагають якнайшвидшого втручання.

Причини утворення червоних точок

До причин такого малоприємного явища можуть відноситись різні чинники. Як зовнішні, так і внутрішні. Так:

  • Червоні точки на тілі можуть бути наслідком травм, отриманих шкірних покривів під час гоління, епіляції і т.п .;
  • Також причиною їх утворення може бути дефіцит вітамінів груп «С» і «К». Їх нестача призводить до ламкості капілярів і судин. Будь-які механічні травми, навіть найнезначніші, будуть призводити до утворення червоних точок.

Серед причин також можна виділити:

  • Хвороби підшлункової залози;
  • Ревматичні захворювання.
Різновиди червоних точок на тілі

Перш за все, варто відзначити, що утворення можуть відрізнятися по діаметру. Їх види:

  • Капілярна гемангіома. Таке утворення говорить про розширення капілярів, розташованих в області обличчя і тіла людини;
  • Каверзна гемангіома. Таке утворення характеризується виникненням декількох великих порожнин, що заповнені кров’ю. Якщо гемангіома опукла, то вона називається гіллястою гемангіомою.
Нюанси лікування

Отже, червоні точки на тілі виявлені. Ви, як порядна і цінує своє здоров’я людина, звернулися до лікаря і з’ясували причину виникнення утворень. Далі:

  • Якщо причина криється в захворюваннях органів травлення, то необхідно пройти повне обстеження і отримати рекомендації гастроентеролога. Швидше за все, заходи лікування будуть такими – дієта, анальгетики і купіруючі ферменти препарати;
  • Якщо причина криється в ревматизмі, то, після ретельного обстеження, вам призначать різні протизапальні засоби, анестетичні препарати і т.п.

Щоб позбутися від дефекту, доведеться неодмінно звернутися до лікаря. Народні методики впливу на такий рід утворення не показали очікуваної ефективності, тому єдино вірний вихід – звернення до фахівця. Будьте здорові і не нехтуйте відвідуванням лікарень, коли це дійсно необхідно!

Джерело: HeadInsider