Астма являє собою одне з найпоширеніших захворювань верхніх дихальних шляхів. Як захистити дитину від цієї напасті, розповімо в матеріалі.

Дослідження показало, що запобігти астмі допоможуть зелені листові овочі. Причому вони радять вживати їх матерям у першому триместрі. До такого висновку прийшли наукові фахівці з Японії в ході спостереження за здоров’ям 310 новонароджених.

Спостереження тривало з самого народження немовлят до досягнення ними дворічного віку. Під час вагітності мами цих дітей заповнили спеціальні опитувальники. Після народження кожної дитини перевірили на наявність астми. Виявилося, що безпосередній вплив на розвиток цього захворювання надавало те, скільки зелених листових овочів їла їх мама під час виношування дитини. Особливо важливо було їсти такі овочі в перші місяці.

Читайте також:  3 популярні продукти, які можуть призвести до втрати зору

На 52 відсотки менше діти стикалися з астмою, якщо в раціоні матері було багато броколі, шпинату, капусти, брюссельської капусти і кале. При цьому найсильніше вони чинили вплив, якщо мама споживала ці продукти під час перших місяців вагітності. Адже саме в цей час відбувається закладка дихальної системи ембріона.

Джерело: 7mednews