Суперечки про те, чи подобаються чоловікам жінки з макіяжем або ж їм більше до душі «природна краса», ведуться не перший десяток років. Популярний сайт знайомств провів дослідження, яке показало, яка кількість макіяжу на жінках найбільше влаштовує чоловіків, і яка саме косметика виявляється найдієвішою.

Чоловіки в три рази частіше запрошують жінок на побачення через інтернет, якщо пані розміщують на своїх сторінках фото з ​​макіяжем. Таким виявився результат дослідження ефективності 1200 жіночих сторінок на сайті знайомств Zoosk. А значить, всі твердження про те, що чоловіків цікавить “природна краса” в жінках не відповідають дійсності. Косметика має величезне значення в справі залучення уваги сильної статі.
 
Дослідження дозволило виявити і те, які саме засоби з арсеналу косметики виробляють найсильніше враження на чоловіків. Виявилося, що сильна стать найбільше реагує на фото з ​​макіяжем очей. Жінки з підведеними віями отримували на 139% більше повідомлень з метою знайомства, ніж ті їхні однолітки, які не виділяли очі косметикою.
 
На другому місці губна помада, що забезпечила зростання чоловічої уваги на рівні 119%. А ось область щік, як виявилося, чоловіків приваблює найменше, так як дами, які використовувати рум’яни або бронзери підвищували інтерес до своєї персони з боку чоловіків лише на 24%. Втім, це все одно більше, ніж у жінок, які взагалі не користувалися ніякою косметикою.
 
Однак розмови про те, що чоловіки люблять “природну красу” не позбавлені підстав. Виявилося, що найбільш затребуваними є анкети з фото жінок, обличчя яких виглядають максимально природно. Звичайно, за допомогою грамотного макіяжу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
АЛЕРГІЯ НА КОСМЕТИКУ: ЧОМУ ВИНИКАЄ І ЩО РОБИТИ?

ТОП-5 ЗВИЧОК, ЩО ПСУЮТЬ КОЛІР ОБЛИЧЧЯ