Афродизіаки, як відомо, покликані підвищити статевий потяг і наситити сексуальне життя новими враженнями. Тим часом не всі вони настільки ж дієві, як стверджують продавці. Однак існує ряд натуральних продуктів, які не тільки мають виражений ефект відновлення сексуальної енергії, але ще й покращують імунітет і в цілому надають сприятливий вплив на організм.

Першим таким продуктом називають патоку ріжкового дерева, яка виготовляється із сусла, виділеного із плодів цієї рослини. У Балканських країнах та Туреччині цей продукт дуже популярний, оскільки містить у собі велику кількість калію, кальцію, заліза, магнію і в цілому здатний зарядити енергією на цілий день. Крім лікування еректильної дисфункції, ріжкова патока також стане гарним засобом для профілактики хвороби Альцгеймера та діабету, покращить стан шкіри та стимулює роботу ШКТ, пише Daily Star.

Молочко бджолиної матки – це речовина, яку одержують із медоносних бджіл, має кремово-білий колір, якій і зобов’язана своєю назвою. Як з’ясували вчені, воно допомагає оновленню стовбурових клітин, а також підвищує сексуальний потяг у обох статей. Останній ефект додатково можна посилити, змішавши бджолине молоко з пилком чи медом.

Дуже корисний у цьому питанні і каштановий мед, незважаючи на характерну гіркоту смаку. Насправді ж цей продукт багатий на вітаміни і майже не містить калорій. Зазначається, що всього пара ложок каштанового меду допомагають чоловікам покращити потенцію та настрій.

Ще один природний афродизіак – сироп із винограду, який сам по собі корисний для імунітету та здоров’я, тим більше, що його готують без додавання цукру. Крім того, він може бути дуже ефективним при грипі або в процесі післяпологового відновлення.

Замикає список найкращих природних засобів підвищення лібідо так звана паста султана. Цей продукт походить з Туреччини, де його називають “месир маджуну”. До складу пасти входить понад чотири десятки різних трав і прянощів, тому алергікам варто поставитися до цього продукту з обережності. А ще султанську пасту нерідко змішують із водою, щоб отримати тонізуючий напій.