Наукові фахівці з Торонтського університету в Канаді висунули припущення про те, що характер людини можна дізнатися за бровами. Зокрема, брови можуть вказувати на таку якість, як самозакоханість, випливає з їх укладення.

Зібравши для проведення експерименту групу студентів, вчені провели анкетування, яке виявило нарцисичні риси характеру. Потім були зроблені фотопортрети учасників, які показувалися іншим людям. При цьому їх просили визначити характер тих, хто на фото.

Експеримент показав, що по фото люди часто правильно визначали самозакоханість особистостей, чиї портрети їм демонструвалися. Фахівці прийшли до висновку, що респонденти найбільше звертали увагу на верхню частину обличчя на фотознімках. Проаналізувавши фотознімки, експерти зробили висновок, що у самозакоханих людей брови відрізняються.

«Нарцисів від інших видають саме брови – вони темніші, ширші і густіші», – резюмували у результаті автори проекту.

Примітно, що на наступному етапі експерименту фотозображень людей міняли форму брів, і тих, кому фотошопом брови робили більш вираженими, учасники визначали як самозакоханих, – в той час як результати анкетування з визначення типу особистості це спростовували.

Джерело: МедікФорум