Хірурги врятували роздроблену в результаті нещасного випадку руку пожежника після того, як пришили її до живота на три тижні. Молодий чоловік пройшов через дві операції по розділенню пальців, щоб знову навчитися рухати ними.

Британські хірурги врятували руку пожежника, яка була роздрібнена внаслідок нещасного випадку на заводі, після того, як пришили її до спеціально створеної кишені на животі. Там рука провела цілих три тижні. Ентоні Сюарду було всього 20 років, коли він пошкодив руку під час виконання своїх обов’язків на фабриці.

Пришита рука

Його доставили в лікарню Брістоля, і медики вирішили здійснити процедуру, що дозволяє кінцівкам натуральним чином відновитися і регенерувати при природному припливі крові до іншої частини тіла. На животі у пацієнта створили спеціальну кишеню, куди засунули руку і зашили її там.

Читайте також:  Болі в тілі вранці можуть виникати через неправильну позу уві сні або хворобу

Пришита рука

Зараз кінцівка Ентоні виглядає не дуже презентабельно, але треба враховувати той факт, що вона була повністю роздроблена. Лікарі стверджують, що молода людина зможе рухати своїми пальцями після проведення трансплантацій від пальців ніг. На їх думку, У Ентоні буде можливість брати пальцями різні об’єкти і керувати ними. До теперішнього часу молодий чоловік пройшов через дві операції по розділенню пальців, і в найближчому майбутньому він хоче навчитися ними керувати.

Пришита рука

На думку самого Ентоні, лікарі провели приголомшливу роботу, і ніхто б не впорався з нею краще. Відразу ж після отримання важкої травми Ентоні пройшов через 6 болючих операцій, і лікарі боялися, що він може втратити кінцівку. Хірурги вже не перший раз здійснюють процедури, під час яких травмовані руки пацієнтів на деякий час приєднуються до різних частин тіла, де вони не можуть бути відкинуті. Це дозволяє кінцівок отримати дорогоцінний час для відновлення, також забезпечивши необхідний приплив крові.

Читайте також:  Дев'ять причин, чому вам постійно холодно

Джерело: MedikForum