Дослідження показує, що людям не потрібно витрачати години в спортзалі для того, щоб домогтися конкретних результатів. І продовження життя на кілька років можна досягти лише за кілька хвилин в день.

Американські вчені з’ясували, що фізичні навантаження тривалістю 13 хвилин в день можуть збільшити життя на три роки. Дослідження доводить, що щоденні багатогодинні тренування в спортзалі зовсім не потрібні для того, щоб отримати реальні практичні переваги для здоров’я. Експерти давно попереджали, що люди побоюються фізичної активності в спортзалі, яка вимагає від них підйому ваг або використання тренажерів. Багато хто пояснює це тим, що вони просто не витримують тренувань, а у когось не вистачає на це часу.

І ось тепер одна з американських страхових компаній зібрала інформацію по 140 000 чоловік з різних країн світу. Вона показала, що люди, котрі рідко постають з дивана збільшували свою тривалість життя на три роки, якщо приділяли спорту не більше 90 хвилин на тиждень протягом 12 місяців. А це близько 13 хвилин в день, що складає еквівалент невеликій пробіжці або катання на велосипеді, або просто роботи з газонокосаркою. Якщо ж людина витрачала на спорт 25 хвилин в день, то тривалість його життя виростала на 4 роки. У разі збільшення фізичних навантажень щодня на 4 хвилини додатково (30 хвилин в день), що становить еквівалент трьох годин на тиждень, тривалість життя виростала ще на 1,7 року.

На жаль, багато з нас не прислухаються до цих рекомендацій і продовжують вести малорухливий спосіб життя, вживаючи велику кількість продуктів цукром. Все це призводить до зростання епідемії діабету, серцево-судинних і злоякісних хвороб. Згодом люди після 60 дивуються, звідки у них береться така кількість самих різних недуг, хоча до цього вони десятиліттями не приділяли жодної уваги власному організму.

Джерело: МедікФорум