Питання дивне, але нагальне: чи корисно сидіти на унітазі з телефоном? За відповіддю видання TWP звернулося до гастроентеролога. Це не так шкідливо, але головне – не засиджуватись.

По-перше, тривале сидіння може призвести до геморою. Частково це пов’язано з унікальною конструкцією кожного унітазу.

“У центрі є отвір”, – каже лікар, запрошений виданням. “І тому аноректальна область знаходиться трохи нижче, ніж… ваші стегна. Просто через таке становище гравітація змушує все трохи звисати, і це викликає тиск на вени. Тому навіть якщо ви не напружуєтеся, якщо ви просто сидите і думаєте про щось. другом, займаєтеся чимось іншим, на ці вени чиниться певний тиск, пише TWP.

Перистальтика – це назва поступальних скорочень, які просувають кал по кишечнику до прямої кишки. Але тривале сидіння на унітазі без діла може стати на заваді цьому процесу, пояснює лікар. А це у свою чергу може завдати шкоди здоров’ю

Є і не найбільш очевидна причина перебувати в туалеті якнайменше: Дослідження показують, що змив у туалеті може аерозолювати патогенні мікроорганізми, поширюючи їх на довколишні поверхні. Це може стосуватися, наприклад, вашого телефону, якщо ви покладете його на раковину біля унітазу.