Порада №3: денний сон

Швидше за все, людина, яка працює ночами, буде спати в денний час. Виспатися в такий час доби може бути непросто, особливо якщо ви живете не один. В такому випадку домочадці повинні постаратися заради вашого благополуччя. До того ж можуть заважати природне денне світло, сторонні шуми з вулиці і так далі. Будьте готові до таких труднощів, які необхідно подолати, працюючи ночами.

Порада №4: планування

Ефективність безпосередньо залежить від уміння планувати. Якщо хочете залишатися продуктивним, то налаштуйте свій графік, заздалегідь вирішіть, що і коли будете робити. Адже в іншому випадку ви можете просто проходити всю ніч без діла. При довгострокових планах набагато простіше буде йти до намічених цілей.

Порада №5: встановіть час початку і закінчення роботи

Особливо це важливо для фрілансерів. Основні справи по дому можуть з’їдати вкрай багато часу, так багато, що працювати ефективно в подальшому не вийде. Визначте, в який час ви будете починати працювати, в який – закінчувати. Це дозволить зосередитися і робити вночі тільки те, що ви запланували. В іншому випадку ви ризикуєте абсолютно нічого не зробити.

Продовження на наступній сторінці: 1 2