За даними дослідження, яке проводилося Державним університетом Нью-Джерсі, одним з найліпших засобів поліпшення емоційного стану є квіти. Так-так, дані рослини викликають позитивні емоції однією своєю присутністю, підсилюють наше почуття задоволеності своїм життям і навіть змінюють нашу поведінку. Спеціалісти flowers.ua вирішили поділитися з UKRHEALTH.NET своїми знаннями і розповісти, як саме впливають квіти на наше самопочуття.

Свіжі квіти доставляють естетичну насолоду від споглядання, радуючи нас своїм ароматом і красою форми. Букет квітів створює затишок і гармонію в будь-якому приміщенні. Та, крім приємних запахів, на нервову систему впливає і колір пелюсток. Квіткові композиції, в яких переважає червоний колір, несуть сильну енергетику, покращують загальний тонус організму, а також підвищують гормональний рівень, стимулюючи фізичну активність. Жовті квіти поліпшують настрій, прояснюють думки і позитивно впливають на імунну систему. Зелені – допомагають людині сконцентруватися і звільнити організм від негативних емоцій. Букет білих квітів зміцнює тіло і мозок людини.

Квіти

Тепер, знаючи основні тонкощі, можна сміливо влаштовувати кольоротерапію прямо у себе вдома або в офісі. А доставка квітів по всій Україні і всьому світу від Flowers.ua заспокоїть нерви і заощадить ваш час.

Дивуйте друзів та коханих людей букетом свіжих квітів без особливого приводу. Навіщо чекати свята, щоб насолодитися митями радості? Всі знають, що свіжі квіти не довговічні, але при цьому попит на них не знижується. Служба доставки квітів Flowers.ua змусила людей по-іншому поглянути на покупку букетів, створюючи відчуття інтриги і несподіванки. Адже тепер можна подарувати частинку природи в будь-яку мить дня. Тим більше, що замовлення квітів в компанії Flowers.ua – це ще й вигідно. А при оформленні заявки напередодні свята (наприклад, 8 березня чи 14 лютого) у вас буде шанс взяти участь у розіграші подарунків. Гігантський плюшевий ведмедик, коробки цукерок, різнокольорові кульки – все це може стати приємним і, що важливо, безкоштовним доповненням до обраного вами букету або квіткової композиції. Також не забувайте підписуватися на сторінки компанії в соціальних мережах Instagram та Facebook – там можна зустріти багато цікавих пропозицій.

*На правах реклами