Зима — час, коли не хочеться нічого. Аби лежати в обнімку з ковдрою і дивитися улюблений серіал. Можна ще й смачних страв додати до цього проведення часу. Однак це загрожує серйозними проблемами, особливо якщо ви схильні до ожиріння. Широко відомо, що взимку активність людей знижується і багато хто починає набирати вагу. Але як це запобігти? Розповімо в нашому матеріалі.

Порада №1: більше руху

Ми розуміємо, що це досить складно здійснити. За вікном тріскучий мороз, виходити з-під теплої ковдри не хочеться. Та й взагалі залиште в спокої – зима ж! Але такий підхід в корені невірний. Треба відкинути лінь в сторону і це найголовніша порада для всіх, хто не хоче набрати вагу взимку.

Не обов’язково гуляти по вулиці. Можна займатися танцями, фітнесом, ходити в спеціалізований клас або ж влаштувати зал прямо вдома, перед телевізором. Навіть два-три таких заняття на тиждень допоможуть не набрати вагу взимку.

Не забудьте прихопити з собою друга або подругу. Адже разом буде набагато веселіше, та й його/її проблему ви зможете вирішити.

Порада №2: приймайте контрастний душ

Контрастний душ здатний розігріти шкіру і спалити зайві калорії. Це чудовий засіб для розгону обміну речовин, що вкрай необхідно взимку, щоб не набрати зайву вагу. Також контрастний душ дозволить омолодити шкіру, поліпшити роботу серця, зміцнити нервову систему і зарядити організм енергією. Чи це не найнеобхідніше зараз, коли потрібно побільше рухатися?

Порада №3: спіть

Як би це дивно не звучало, але потрібно спати. Тільки спати якісно. В ідеалі лягати в ліжко потрібно в період з 23: 00 до півночі. Це дозволить виспатися і знайти необхідну для працездатності енергію. В купе з заняттями спортом організм уві сні буде спалювати зайві калорії, не дозволяючи набрати вагу взимку. Також в цей час в організмі активно проходить процес регенерації клітин шкіри.

Порада №4: правильне харчування

Це, мабуть, найбільш очевидна порада, яку ми можемо вам дати. Адже вже неодноразово говорилося про користь правильного харчування. Саме від нього залежить те, наберете ви вагу взимку чи ні. Обов’язково потрібно снідати, так як це дарує заповітну енергію. В обід добре допомагають супи, куряче м’ясо, овочі. Урізноманітніть свій раціон включенням всіх необхідних компонентів ЯК – білків, жирів і вуглеводів. Про останні особливо не забувайте. Хоча багато дівчат прагнуть їх взагалі не їсти, але це в корені неправильно. Без вуглеводів не буде ні настрою, ні сил, ні працездатності, ні енергії.

Також забудьте про шкідливі солодощі – готове печиво, тістечка, торти, цукерки. Краще вибирайте фрукти, гіркий шоколад, натуральний какао, мед. Це набагато корисніше взимку, та й в принципі, щоб не набрати вагу.

Порада № 5: Використовуйте ефірні масла

Не менш корисна порада — використання ефірних олій. Вони здатні підвищити імунітет, зменшити апетит і поліпшити настрій. Всього парочка хвойних і цитрусових олій на саше дозволять отримати бажаний результат, а відповідно, не набрати зайву вагу взимку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯК ШВИДКО СХУДНУТИ НА 10 КГ?