Кожен другий український чоловік старше 50 років стикається з імпотенцією. Експерти розповіли, які зміни в харчуванні треба зробити для того, щоб сексуальне життя залишалося на рівні.

Імпотенція або еректильна дисфункція означає нездатність чоловіка досягти стану збудження або якийсь час підтримувати ерекцію. Деякі жертви імпотенції вважають за краще використовувати ліки, включаючи Віагру. Інші вважають, що для здоров’я корисніше буде шукати альтернативні засоби лікування, і одним з таких є здорове харчування. Вчені довели, що вживання продуктів харчування, насичених флавоноїдами, дозволяє підсилити ерекцію і звести до мінімуму кількість виникаючих з нею проблем. Ці висновки були зроблені в ході спостережень за 24 096 чоловіками протягом 10 років. Дослідники ретельно оцінювали всі аспекти їхнього здоров’я та способу життя.

Читайте також:  6 продуктів, які зроблять вас ще голоднішими

Судячи з усього, фітонутрієнти флавоноїди підсилюють приплив крові до статевого члена, що і дозволяє досягати стан ерекції. Спостереження показали, що ризик розвитку імпотенції у представників сильної статі, які налягали на ці продукти, знижувався на 10%. Для того, щоб домогтися цього ефекту, необхідно було вживати їжу з флавоноїдами на рівні хоча б декількох порцій в тиждень. Це радісна новина для великої кількості чоловіків, так як дані продукти харчування є широкодоступними в самих різних регіонах і для власників різного рівня достатку.

Велика кількість флавоноїдів міститься у фруктах і овочах, включаючи цитрусові, а також яблука. Чай, червоне вино і продукти з сої містять безліч флавоноїдів. Однак необхідно пам’ятати про те, що якщо проблеми з ерекцією не зникають, то краще проконсультуватися з досвідченим лікарем для виключення більш неприємних причин даного розладу, пов’язаних з будь-якими хворобами.

Читайте також:  Названо максимальну добову дозу кави

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯК РОЗПІЗНАТИ НАБЛИЖЕННЯ ІМПОТЕНЦІЇ