ГоловнаНовини Здоров'яНазвані продукти, що змушують людину переїдати

Названі продукти, що змушують людину переїдати

Дієтологи прийшли до висновку, що деякі продукти, які цілком відповідають здоровому раціону харчування, на практиці часто заважають людям худнути і навіть сприяють набору додаткових кілограмів. За словами фахівців, проблема в тому, що в процесі поїдання таких продуктів важко зупинитися.

продукти, що змушують людину переїдатиЕксперти склали перелік корисних у багатьох відношеннях продуктів, які найчастіше вживаються в занадто великій кількості і з цієї причини можуть зіграти роль негативного чинника для здоров’я. У цей список увійшли п’ять найменувань:
 
– Пластівці швидкого приготування,
– Горіхи,
– Оливкова олія,
– Хумус,
– Свіжовичавлений апельсиновий сік.
 
За словами фахівців, утриматися від переїдання цих продуктів багатьом людям буває практично неможливо. Тим часом, всі вони є джерелом великої кількості калорій.
 
Відносно продуктів, які увійшли до переліку дієтологи рекомендують дотримуватися принципу суворої поміркованості і малих порцій. Медики вказують на те, що люди часто помиляються з їх приводу. Приміром, багато міркують, що від солодких пластівців краще відмовитися на користь цільнозернових. Однак і корисні цільнозернові продукти, що вживаються у великій кількості, поглиблюють проблеми з вагою.
 
Зазначені вище продукти дієтологи рекомендують вживати наступним чином:
 
– Пластівці швидкого приготування відміряти в сухому вигляді так, щоб після приготування порція могла б вміститися в долоню;
– Горіхи насипати не в велику миску, а в маленьку, розміром в одну порцію – 30-40 грамів;
– Замість оливкової олії салат заправляти лимонним соком, а маслом лише злегка збризкувати;
– З’їдати за один прийом їжі не більше двох столових ложок хумуса, вмочуючи в нього свіжі овочі – моркву, паприку, огірки, стебла селери.
– Апельсиновий сік розбавляти водою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
НАЗВАНО КОРИСНІ ПРОДУКТИ, ЯКІ МОЖУТЬ НАШКОДИТИ ЗДОРОВ’Ю

ЛІКАРІ НАЗВАЛИ ПРОДУКТИ З МІФІЧНОЮ КОРИСТЮ