Дієтологи прийшли до висновку, що деякі продукти, які цілком відповідають здоровому раціону харчування, на практиці часто заважають людям худнути і навіть сприяють набору додаткових кілограмів. За словами фахівців, проблема в тому, що в процесі поїдання таких продуктів важко зупинитися.

Експерти склали перелік корисних у багатьох відношеннях продуктів, які найчастіше вживаються в занадто великій кількості і з цієї причини можуть зіграти роль негативного чинника для здоров’я. У цей список увійшли п’ять найменувань:
 
– Пластівці швидкого приготування,
– Горіхи,
– Оливкова олія,
– Хумус,
– Свіжовичавлений апельсиновий сік.
 
За словами фахівців, утриматися від переїдання цих продуктів багатьом людям буває практично неможливо. Тим часом, всі вони є джерелом великої кількості калорій.
 
Відносно продуктів, які увійшли до переліку дієтологи рекомендують дотримуватися принципу суворої поміркованості і малих порцій. Медики вказують на те, що люди часто помиляються з їх приводу. Приміром, багато міркують, що від солодких пластівців краще відмовитися на користь цільнозернових. Однак і корисні цільнозернові продукти, що вживаються у великій кількості, поглиблюють проблеми з вагою.
 
Зазначені вище продукти дієтологи рекомендують вживати наступним чином:
 
– Пластівці швидкого приготування відміряти в сухому вигляді так, щоб після приготування порція могла б вміститися в долоню;
– Горіхи насипати не в велику миску, а в маленьку, розміром в одну порцію – 30-40 грамів;
– Замість оливкової олії салат заправляти лимонним соком, а маслом лише злегка збризкувати;
– З’їдати за один прийом їжі не більше двох столових ложок хумуса, вмочуючи в нього свіжі овочі – моркву, паприку, огірки, стебла селери.
– Апельсиновий сік розбавляти водою.

Читайте також:  Два види води, які справді небезпечні для організму

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
НАЗВАНО КОРИСНІ ПРОДУКТИ, ЯКІ МОЖУТЬ НАШКОДИТИ ЗДОРОВ’Ю

ЛІКАРІ НАЗВАЛИ ПРОДУКТИ З МІФІЧНОЮ КОРИСТЮ