Водій повинен турбуватися не тільки про технічний стан свого авто, а й про те, щоб в салоні були чисто та затишно. Щоб знайти всім речам своє місце, варто розглянути такий девайс, як сітка для багажника автомобіля. Серед основних переваг його використання виділяють багатофункціональність та універсальність виробу, еластичність поверхні. Їх легко не тільки зафіксувати, а й використовувати чи перемістити на інше місце. 

Сучасні виробники пропонують кілька видів товару. Відрізняється способом фіксації, особливостями розміщення та матеріалом, який використовували при виготовленні.

Сітки за способом розташування

В цьому сегменті виділяють такі види виробів:

  • Горизонтальні сітки. В основному кріпляться до підлоги багажника. Не використовуються для вертикального чи діагонального розташування. Часто такі варіанти фіксації обирають ті, хто бере в дорогу з собою домашніх улюбленців. Саме сіткою можна їх міцно закріпити і гарантувати безпеку перевезення. 
  • Вертикальні сітки (великого розміру). Розміщують на задню частину сидінь, стінки авто чи багажника. В них розміщають предмети, які постійно знаходяться в авто (щоб навести лад в салоні) і особисті речі водія чи пасажирів. Вони допомагають раціонально використовувати місце. 
  • Вертикальні сітки (невеликі) – фіксуються як в багажнику, так і в середині салону. Частіше використовуються для розміщення дрібних предметів, які постійно потрібно мати під рукою. 

Є й універсальні види, які можна прикріпити в будь-якому місці і при необхідності швидко демонтувати.

Види сіток за формою

Розглядаючи види сіток, слід визначитись, де вона буде закріплена і яка кількість речей в ній буде розміщена. В залежності від цих факторів можна підібрати варіанти:

  • Сітка притискного типу – переважно закріплюється горизонтально, щоб всі предмети, які розміщені на підлозі не розлітались під час руху транспорту.
  • Накидка – фіксується до задньої частини автокрісла. В ній передбачено безліч відділень для розміщення дрібних предметів. Параметри деяких моделей можна регулювати.
  • Сітка-кишеня може бути закріплена в будь-якій частині салону. Зазвичай використовується для зберігання дрібних речей. Майже аналогічним виробом буде органайзер. Відрізняє їх тільки те, що останній розділений на відсіки. 

Спеціалісти радять обирати сітки перевірених брендів, які одночасно пропонують і якість, і доступну ціну. Серед найпопулярніших варто виділити виробників: Baseus, King, CarLife, Elegant. 

Види сіток за матеріалом

Більшість сіток виготовлені з нейлону, але можливо підібрати й спеціальні органайзери з пластику. Останні підходять для розміщення невеликих предметів або їх якісної фіксації. Нейлонові види сіток більш затребувані, відрізняються міцністю та зносостійкістю. Такий матеріал навіть використовують для виготовлення військового спорядження. Поверхня гладка та шовковиста, має водостійкі якості. Вона не накопичує активно бруд, за нею легко доглядати (спеціальні умови прання не потрібні). 

Сітки для багажника автомобіля відносять до бюджетних товарів. Навіть при тривалій експлуатації сітка не втрачає свою форму, не деформується. Не займає багато місця та має естетичний вигляд. Але, використовуючи такі вироби, варто врахувати, що вони не повинні піддаватися впливу високих температур. Також при тривалому перебуванні на сонці виріб може вигоріти.

Такі автомобільні девайси доступні для всіх водіїв. Їх легко встановити і в будь-який момент можна зняти і компактно скласти. В розгорнутому вигляді вони практичні і вміщують багато речей, в складеному – займають мінімум місця. В якості кріплень можуть використовуватись спеціальні липучки або гачки. Щоб речі були добре притиснуті, важливо міцно зафіксувати сітку для багажника. 

Якщо вас цікавить вибір сіток та органайзерів до машини пропонуємо звернутись в спеціалізований інтернет-магазин – https://shopforcars.in.ua/ua/setki-organayzery/ – тут представлений великий вибір автоаксессуарів для всіх категорій автомобілів.

*На правах реклами