Одні дослідження за іншими показують, як небезпечне для здоров’я людини брудне повітря. І якщо на вулиці ми нічого не можемо зробити для підвищення його якості, то повітря в приміщенні все-таки можна очистити.

Правильна вентиляція. Вентиляція і кондиціонування забрудненого повітря дуже важливі. Звичайно, для цього не потрібно постійно тримати закритими всі двері і вікна. При належній вентиляції скупчуються зовні алергени не будуть проникати в приміщення. Обов’язково відкривайте вікна для того, щоб провітрювати квартиру, особливо тоді, коли вам здається, що якість вуличного повітря тимчасово покращилася.

Домашні рослини. Деякі кімнатні рослини добре справляються з фільтрацією токсинів. Обов’язково наведіть довідки про те, які з цих рослин можна придбати в тій місцевості, де ви проживаєте. У багатьох рослин є здатність видаляти з атмосфери амоній, формальдегіди і навіть пари бензину. Це найпоширеніші токсини, які виділяються не тільки автомобільними двигунами, але і домашніми продуктами.

Сольові лампи. Ці лампи виробляють іони, що підвищують якість повітря в приміщенні. Крім того, вони також видаляють різного роду подразники з повітря, патогени і алергени. Ну а світло цих ламп робить обстановку в кімнаті більш затишною і домашньою.

Ефірні олії. Згідно з дослідженням, опублікованим Національним інститутом охорони здоров’я США, ефірні олії кориці, розмарину, орегано, грейпфрута, лимона, чебрецю, гвоздики і чайного дерева можуть знищувати і пригнічувати ріст бактерій, котрі передаються по повітрю на 99,96%. Вони також допомагають боротися з вірусами, грибками і цвіллю.

Очищення фільтрів кондиціонерів. Подібно всім іншим фільтрам ті, що використовуються в кондиціонерах, потребують регулярного очищення. Незалежно від факту, наскільки інтенсивно працюють кондиціонери. У цих фільтрах скупчується пил, що знижує якість повітря в приміщенні і збільшує ризик астми. Те ж саме робіть з автомобільними фільтрами і з тими, що встановлені в пилососах.

Джерело: МедікФорум