Неприємний запах з рота здатний зіпсувати настрій і доставити багато незручностей у спілкуванні з людьми. Що, якщо у вас довгоочікуване побачення з чарівною дівчиною або привабливим молодим чоловіком? Ви звичайно не підете на нього з різким неприємним запахом цибулі або часнику з рота, а подбаєте про те, щоб мати свіжий подих. Але чи відомо вам, як позбавитися від запаху з рота за допомогою самих звичайних продуктів харчування?

5 звичайних продуктів, щоб побороти неприємний запах з рота

Далі ми розповімо вам, як позбавитися від запаху з рота за допомогою найпростіших продуктів. Щоб вам в наступний раз не довелося соромитися свого не дуже свіжого дихання, і впевнено триматися за руки з коханою серцю людиною.

1. Як позбавитися від запаху з рота за допомогою

Чашечка чаю чорного або зеленого чаю — це один з найбільш ефективних і доступних способів перемогти неприємний запах з рота. Секрет ефективності даного продукту полягає в наявності в чаї потужних антиоксидантів — поліфенолів.

Читайте також:  Почерк вказує на "одну з перших ознак хвороби Альцгеймера" - що визначити?

Поліфеноли перешкоджають розповсюдженню бактерій у ротовій порожнині, викликають несвіже дихання, і тим самим, допомагають боротися з поганим запахом. Але не додайте в чай цукор! Тільки вживання чаю без цукру дозволить поліфенолам пригнічувати бактерії і дасть очікуваний ефект.

Як показують результати досліджень вчених американського Університету Юти, що люди, які регулярно п’ють чай без цукру, частіше мають свіже дихання, ніж ті, хто не включає цей продукт в свій раціон.

2. Як позбавитися від запаху з рота за допомогою йогурту

Регулярне вживання йогурту протягом шести тижнів допоможе знову віднайти свіже дихання. Активні йогуртові культури очищають ротову порожнину від хвороботворних бактерій і запобігає їх появі. У йогурті міститься вітамін D, який також допомагає усувати шкідливі бактерії.

Але обов’язково вибирайте йогурт без цукру, з вмістом у ньому натуральних компонентів і корисних йогуртових культур. Для того, щоб на довгий час забути про проблему неприємного запаху з рота, щодня вживайте цей корисний продукт.

Читайте також:  Як впливає на здоров'я соус теріяки
3. Зелень і спеції в боротьбі за свіже дихання

Свіжі трави та спеції не тільки ефективно справляються з хвороботворними бактеріями ротової порожнини, які викликають неприємний запах з рота, але і швидко освіжають подих. Пожуйте трохи петрушки, і ви переконаєтеся, що запах з рота практично зник.

Якщо ж хочете більш помітного і стійкого результату, тоді вибирайте свіжу м’яту, насіння фенхелю, анісу або пожуйте гвоздику. І свіже дихання обов’язково повернеться!

4. Як позбавитися від запаху з рота за допомогою фруктів

Користь фруктів для здоров’я загальновідома. Але не всі здогадуються, що фрукти, особливо яблука, корисні не тільки завдяки вмісту в них вітамінів. Американська асоціація дієтологів стверджує, що тверді фрукти і овочі, такі як яблука, селера, морква, очищають зуби від нальоту і бактерій.

Вони також підвищують слиновиділення, що благотворно впливає на стан ротової порожнини, зволожуючи її і запобігаючи появі хвороботворних мікроорганізмів. І нарешті, пережовування твердих фруктів допомагає позбутися від застряглих в зубах загниваючих шматочків їжі, які також викликають неприємний запах з рота.

Читайте також:  Психолог перерахувала 5 ознак початку депресії
5. Усуваємо запаху з рота за допомогою цитрусових

Цитрусові фрукти — також відмінний засіб для боротьби з шкідливими бактеріями ротової порожнини. Крім того, вони не тільки допомагають у боротьбі за свіже дихання, але і завдяки вмісту в них вітаміну С є відмінною профілактикою запалення ясен.

А що якщо неприємний запах з рота з’явився у вашої дитини? Дивіться і слухайте у наступному відео, що каже з цього приводу відомий доктор Комаровський.

Сподіваємося, після наших рекомендацій вас більше не потурбує питання, як позбавитися від запаху з рота. Але хоча всі вищеперелічені продукти надають благотворну дію на стан зубів і ясен, не варто нехтувати і загальновідомими правилами щоденної гігієни ротової порожнини. Тільки правильна гігієна порожнини рота і вживання багатих вітамінами і мікроелементами продуктів харчування дозволить назавжди усунути неприємний запах з рота і знову віднайти свіже дихання.

Джерело: HeadInsider