Комп’ютерна томографія (скорочено КТ) – спеціальний метод, який працює на рентгенівському випромінюванні. Людина лягає на спеціальну кушетку, потім заїжджає у колбу апарата, де її тіло просвічується рентгенівськими променями. Комп’ютерна томографія – оптимальна метода для діагностики різних захворювань, контролю за станом паціенту, оцінки ефективності лікування. Сучасна Aquilion Lightning спіральна КТ система гарантує отримання найвищої якості зображень при низьких дозах опромінення. Широкі гнучкі клінічні можливості створюють вдосконалені технології сканування. обробки даних. КТ діагностика ефективна у самостійному вигляді, за необхідності її вживають разом з МРТ (магнітно-резонансна томографія).

Як проходить діагностика

Під час дослідження в КТ апараті пацієнт лежить нерухомо. Рентгенівський промінь просвічуює тіло з різних ракурсів, формуючи єдине об’ємне зображення. За лічені секунди комп’ютер отримує и аналізую інформацію з тисяч знімків. Високоточне детальне зображення роздруковується, якщо необхідно, то переводиться у тривимірний запис.

Переваги КТ перед іншими методами діагностики:

  • максимальна точність;
  • висока швидкість отримання зображення;
  • нема потреби робити наркоз (у том числі маленьким дітям);
  • можливість діагностувати різні захворювання;
  • безболісність.

Доза радіації буде невеликою, але вона у таких дослідженнях є. Аналізи отриманих результатів робить лікар-радіолог. Зазвичай для проведення процедури потребується направлення від спеціаліста.

Сучасне обладнання для КТ від Canon

Aquilion Lightning – сучасне обладнання від Canon для проведення точних сучасних досліджень. Система, що представлена за посиланням https://www.canon-medical.com.ua/ua/products/tomografiya/aquilion-lightning/, має 16 рядків та 32 зрізи, працює по спіральній технології. Все це дозволяє оптимізувати процес досліджень, прискорювати прийняття клінічних рішень. Медичні інноваційні рішення гарантують найвищу якість зображень. Дизайн Aquilion Lightning розроблено таким чином, щоб апарат займав мінімальну площу та мав низький рівень енергоспоживання.

Томограф від Canon підійде для вирішення різноманітних клінічних задач. Він спрощує роботу лікарів, є зручним та безпечнім для пацієнтів. Нема обмежень за такими параметрами як вага пацієнтів, серйозні фізичні вади.

*На правах рекламы