В схудненні є одна величезна проблема — рано чи пізно вага встає і ніяк не стає нижче. Такий процес називають ефектом плато. Причиною в більшості своїй є те, що порушується обмін речовин. Уповільнення метаболізму провокує і уповільнення догляду ваги. Ситуацію виправити можна-досить правильно прискорити обмін речовин. У цій статті ми назвемо 10 способів, які дійсно працюють.

Спосіб 1: правильне харчування

Зрозуміло, людина, яка худне дотримується правильного харчування. Але саме це і є проблемою. Рано чи пізно організм звикає харчуватися на одну і ту ж калорійність, в зв’язку з чим і сповільнюється обмін речовин. Щоб його прискорити, треба трохи переглянути свій раціон. Найпоширенішим способом є чит-міл. Один день в тиждень (іноді раз в два тижні) людині дозволяється збільшити калорійність. Багато, на жаль, неправильно розцінюють таке поняття як чит-міл. Це не означає, що вам можна об’їстися до напівнепритомного стану. Просто додайте до звичної організму калорійності від 500 до 700 калорій. Цього цілком достатньо, щоб дати тілу поштовх, а значить, і прискорити обмін речовин.

Спосіб 2: їжте білок

У раціоні повинні бути присутніми абсолютно всі елементи: білки, жири і вуглеводи. Але саме перші дозволяють прискорити обмін речовин. Справа в тому, що вони корисні для росту м’язів. А чим їх більше, чим вище і обмін речовин. Крім того, за рахунок білків утворюється високий термічний ефект. Це означає, що до 30% калорій спалюються в процесі травлення. Також протягом дня потрібно їсти якомога частіше, але маленькими порціями. Традиційне триразове харчування не дозволяє прискорити обмін речовин. Для підвищення метаболізму потрібно постійно додавати «палива», щоб організм працював.

Спосіб 3: силові тренування

Для успішного схуднення і прискорення обміну речовин необхідно дотримуватися певних тренувань. Силові вправи дозволяють прискорити метаболізм. Чим більше м’язів, тим більше використовується енергії, спалюючи більше калорій. Відомо, що від інтервального тренування високої інтенсивності більше користі, ніж від години, проведеної на біговій доріжці.

Спосіб 4: робіть масаж

Будь-який вид масажу буде корисний. Антицелюлітний, спортивний, вакуумний, самомасаж — все це допоможе прискорити обмін речовин. Адже це стимулює кровообіг, лімфодренаж, а значить і прискорює метаболізм.

Спосіб 5: більше гуляйте

Завдяки сонячному світлу і свіжому повітрю збільшується активність людини. А разом з нею прискорюється обмін речовин. Це також стабілізує і активізує захисні сили.

Спосіб 6: частіше займайтеся сексом

Секс здатний прискорити обмін речовин. Адже в процесі цього при оргазмі кров посилено насичується киснем, поліпшується живлення тканин. Завдяки такому процесу прискорюється обмін речовин.

Спосіб 7: користуйтеся сауною

Сауна – вкрай ефективний метод прискорити обмін речовин. Корисна як звичайна, так і інфрачервона лазня. Сауна допомагає посилити клітинну активність, забезпечити вільне дихання шкіри як самостійного органу. Відвідування такої кімнати розігріває тіло, відкриває пори, збільшуючи циркуляцію в клітинах і стимуляцію обміну речовин. Також експерти радять приймати гарячу ванну. Тривалість процедури повинна не перевищувати 10 хвилин. Прискорити обмін речовин допоможе і контрастний душ.

Спосіб 8: пийте багато води

Вода гарантує, що у вас прискориться обмін речовин. Завдяки їй можна придушити апетит, допомогти залучити в метаболізм відкладені жири. З-за недостатньої кількості води обмін речовин сповільнюється. Головним завданням печінки в такому випадку буде відновлення запасів рідини в організмі, а не спалювання жирів. Тому більше води — вище обмін речовин.

Спосіб 9: якісний сон

Мало хто знає, що якісний сон дозволяє вирішити безліч проблем зі схудненням. Адже глибокий сон оновлює клітини мозку, сприяє виробленню в організмі гормону росту, прискорюючи обмін речовин. Це допомагає спалити калорії і призводить до зменшення ваги.

Також допомагає прискорити обмін речовин повноцінний відпочинок. Не потрібно думати, ніби п’ять тренувань на тиждень, шість годин сну і постійна робота допомагають схудненню. Тільки повноцінний і правильний відпочинок допоможе прискорити обмін речовин.

Спосіб 10: пийте зелений чай

Вода, звичайно, допомагає в прискоренні обміну речовин. Але не менш корисний в даному питанні зелений чай. Як відомо, це відмінний прискорювач метаболізму.