Здоров’я безцінне. Ситуації бувають екстрені, а потрібні ліки не завжди є в домашній аптечці. Знати найближчу аптеку до свого дому – це зручно. Але фіксований графік роботи может стати проблемою. В дитини різко піднялась пізно ввечері температура, сталося отруєння, потрібні знеболювальні препарати – причин звернутись за ліками може бути безліч. Якщо ви шукаєте аптеки у Луцьку в межах вашого району або по місту в загальному, скористайтесь пошуковим сервісом List. В будь-який час можна знайти потрібну адресу та контактні дані. Це не секрет, тому діліться їм з вашими близькими, друзями та знайомими. Такий сайт має бути в ваших закладках.

Основний функціонал

Портал представляє собою довідковий сервіс, де зібрана інформація по всіх напрямках діяльності бізнесу:

  • СТО;
  • медичні послуги (гінекологія, стоматологія і ін.);
  • кафе, бари, ресторани;
  • весільні салони;
  • салони краси та перукарні;
  • поліграфічні послуги;
  • нотаріуси;
  • навчання та консультації;
  • електрообладнання, інструменти і ін.

Розділ з аптеками на сайті List є одним з найвідвідуваніших серед користувачів. Зручна організація пошуку дає можливість за лічені хвилини знайти потрібну локацію. Для цього можно скористатись або загальним списком, або тематичним пошуком за критеріями: БАДи, медичні товари, дитяче харчування. До кожної позиції дається загальний опис аптеки, що саме в ній продається, контактні дані і графік роботи. Інтегрована карта допоможе зорієнтуватись у місцерозташуванні. Для зручності користувачів карточки супроводжуються фотографіями. Вкажіть потрібний вам район в місті Луцьк чи будь-якому іншому, де вас цікавить отримання довідки, або вулицю – вам буде показана добірка аптек.

Система відгуків допоможе у виборі

Різні ціни в аптеках не є новиною. Різниця на один и той самий препарат може коливатись від гривні до декількох десятків. Моніторинг відгуків доможе зорієнтуватись. Уважність та компетентність працівників, рівень обслуговування – інформація, якою часто діляться клієнти того чи іншого закладу. Відгуки допомогають створити чесний та відкритий інформаційний простір. На сайті List їх можна побачити в карточці до обраної аптеки. Бережіть здоров’я своє та близьких, але у закладках тримайте корисний довідковий портал. У вас є бажання також написати свій відгук? Для цього потрібно авторизуватись через Facebook. Знайти аптеку просто, якщо ви знаєте List.

*На правах реклами