Все частіше в ЗМІ розкручується тема екологічно чистого харчування. З’являються магазини з органічною їжею, вирощеною без хімікатів. Правда, коштує таке задоволення немало. Однак проаналізувавши думки лікарів і експертів з харчування, ми прийшли до висновку, що немає ніякого сенсу витрачати нечувані суми на їжу. Адже харчуватися здоровою їжею можна без шкоди для гаманця.

1. Фільтр замість покупної води

Звикли купувати бутильовану воду? Але навіщо витрачати гроші, коли можна обійтися водопровідною водою, очищеною в фільтрі-глечику. По-перше, корисність бутильованої води ще ніхто не довів, а по-друге, відфільтрована водопровідна вода досить високої якості і її можна вживати, не побоюючись за своє здоров’я.

2. Табу на пакетовані соки та інші напої

Навздогін про воду .. Якщо ви думаєте, що пакетовані соки корисніші води, то глибоко помиляєтеся. Запам’ятайте, що за цінністю для здоров’я жодна рідина не може зрівнятися з водою. Тому пийте відфільтровану воду і не витрачайте гроші на інші напої.

3. Не ходіть в магазин на голодний шлунок

Ніколи не ходіть за покупками на голодний шлунок. Швидше за все, ви купите багато зайвого і шкідливого для здоров’я. Оскільки голодний організм, як правило, вимагає більше вуглеводів, то перше, на що вам захочеться «накинутися», будуть солодощі. А цього вам зовсім не потрібно!

4. Беріть їжу з собою на роботу

Про кафе і фаст-фуди в робочий час (і не тільки в робочий) краще забути. Не лінуйтеся, беріть з собою готову їжу. По-перше, це набагато корисніше, а по-друге – економніше!

супермаркет

5. Їжа-депресія-їжа: розриваємо порочне коло

Ви переїдайте, через що у вас з’являється почуття провини і навіть депресія, яку потім ви з легкістю заїдає солодощами. Важливо розірвати це порочне коло. Переїдання і надмірне вживання солодощів призводять до зайвої ваги, а потім і до хвороб. В даному випадку ви не тільки будете більше платити за їжу, але також вам доведеться заплатити за лікування. Тут важливо вчасно одуматися і прийняти для себе просту істину: худнути завжди вигідніше як для здоров’я, так і для гаманця!

6. Заморозьте ягоду взапас

Влітку заморозьте улюблені ягоди, щоб харчуватися ними цілий рік. Вранці ви можете кинути жменю чорниці або смородини в вівсянку, приготувавши собі смачний і корисний сніданок. Заморожені ягоди ви можете придбати і в магазині, але це вам обійдеться дорожче в 1,5-2 рази.

7. Їжте яйця на сніданок

В одному цікавому дослідженні було виявлено, що якщо на сніданок з’їдати варені яйця або омлет, то протягом доби людина з’їдає на 18% менше, оскільки яйця дають йому відчуття ситості надовго. У такому випадку, якщо вам подобається така ідея, то яйця краще купувати в оптових супермаркетах по 30 штук. Так вартість 1 яйця вийде дешевше.

8. Якщо не можете без солодкого

Якщо ви дійсно не можете без солодощів, то навчіться готувати їх. Прекрасним вибором будуть печені яблука з медом, горіхом, корицею і сухофруктами. Врахуйте, що такий десерт, хоч і корисний для здоров’я, але досить калорійний, тому захоплюватися їм не варто.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
6 ПРИЧИН ЇСТИ БАНАНИ ЩОДНЯ

ЩО БУДЕ, ЯКЩО ВІДМОВИТИСЯ ВІД ЧАЮ І КАВИ

ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ СУЧАСНОЇ ЛЮДИНИ