Зима – це серйозний привід полюбити зелений чай і почати пити його щодня. На думку дієтолога, норма споживання зеленого чаю в зимовий час становить мінімум дві чашки в день.
 

Зелений чай, а також смачні напої на його основі обов’язково повинні входити в зимовий раціон, переконана дієтолог Оксана Скиталінська. За словами фахівця, регулярне вживання зеленого чаю в зимовий період виявиться хорошою профілактикою багатьох «сезонних» проблем із самопочуттям і зовнішнім виглядом.

«Взимку, коли на вулиці холодно, ми переїдаємо і недосипаємо, у нас збільшується кількість вільних радикалів, підвищується схильність до простудних захворювань і порушення обміну речовин», – перерахувала Скиталінська ті неприємності, з якими можна зіткнутися в найхолодніші місяці в році.

Зелений чай, як пояснює дієтолог, містить поліфеноли, які є антиоксидантами. Їх дія допомагає залишатися у формі і тонусі, не піддаючись зимовим нездужань.

«Зелений чай прекрасно виводить токсини, очищає печінку, нирки, судини, повертає чудовий колір обличчя і добре самопочуття», – пояснила експерт.

Дієтолог порекомендувала випивати мінімум дві чашки зеленого чаю в день – в такій кількості напій протидіють негативному впливу небезпечних для організму людини факторів. При цьому вона зазначила, що, хоча далеко не всім до душі смак зеленого чаю, свої смакові рецептори можна «обдурити» без шкоди для здоров’я. Щоб полюбити зелений чай, експерт порекомендувала освоїти нескладні рецепти напоїв на його основі – наприклад, готувати такий чай з додаванням чорного, або молока, меду, імбиру, сушених ягід і фруктів. Такі компоненти не тільки допомагають звикнути до специфічного смаку зеленого чаю, але і збагачують його вітамінами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
10 ПРАВИЛ КОРИСНОГО ЧАЮ

КОРИСТЬ КОЖНОГО СОРТУ ЧАЮ

МЕДИКИ НАЗВАЛИ НАЙКРАЩИЙ НАПІЙ ДЛЯ СПАЛЮВАННЯ КАЛОРІЙ