Приймай ванну або душ до гоління, тепла вода розпарить ноги, що зробить шкіру більш еластичною, а волоски – більш м’якими. Таким чином, ти знижуєш ризик порізатися лезом і місцями залишити щетину на ногах.

Скрабіруйся під час прийому ванни

Ти напевно помічала на своїх ногах лущення. Це сухі відмерлі частинки шкіри, які перешкоджають ідеально гладкому голінню і просто виглядають некрасиво. Щоб позбутися від них, під час прийому ванни нанеси на ніжки скраб і помасажуй шкіру круговими рухами.

Використовуй гострі леза

Що не кажи, а гоління вже саме по собі не просто роздратування, а справжнісіньке травмування шкіри. Найчастіше дрібні порізи і садна викликані неякісним верстатом. Коли лезо тупе, доводиться сильніше на нього натискати, ковзання виходить нерівномірним, а це призводить до порізів. Тому не економ на красі і використовуй завжди нову бритву.

Забудь про мило

Найчастіше замість спеціальних пінок для гоління дівчата використовують звичайне мило, яке сушить шкіру і викликає лущення на ногах. Якщо у тебе немає під рукою пінки або хоча б гелю для гоління твого чоловіка, спробуй скористатися звичайним бальзамом для волосся. Завдяки цьому шкіра якісніше зволожиться і лезо буде легше ковзати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ПРО ЩО КРИЧАТЬ НАШІ НІЖКИ?

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ТУФЛІ НА ПІДБОРАХ НАТИРАЮТЬ НОГИ?

ЧОМУ МЕРЗНУТЬ НОГИ? ЩО РОБИТИ?