Довгі нігті – це красиво завжди. Але, не всі мають таку можливість користуватися такою перевагою. Через специфіку певної професії або з інших причин деяким доводиться задовольнятися акуратними короткими нігтьовими пластинами. Це найчастіше спортсмени, медичні працівники та молоді мами. Але, впадати у відчай не варто модний і красивий манікюр можна виконати і на коротких нігтьових пластинах.

Поради щодо вибору

Багато жінок для манікюру на коротких нігтиках, вибирають однотонний колір гель-лаку. Професіонали дають корисні поради до яких слід прислухатися, щоб отримати позитивний результат:

1. Вибір на кожен день – це темні відтінки: гранатовий, шоколадний або сливовий.

2. Не варто наносити складні візерунки, щоб розбавити покриття однотонного кольору краще використовувати графічні смужки і ін.

3. До коротких нігтів підходить гліттер темного кольору або лак з напиленням як дрібний пісок. Використовуючи цей варіант треба покривати засобом весь ніготь, а не ділити його на частини.

4. Для візуального подовження пластини слід застосовувати світлі гель-лаки. В цьому випадку необхідно бути гранично акуратним, адже робота зі світлими тонами повинна бути ідеальною.

5. Використовувати рекомендується глянцеві матеріали без наявності перламутрових частинок. Найоптимальніший вибір – це бежевий або білий гель-лак. Наносити його в кілька шарів, щоб поверхня нігтя була без прогалин і смужок.

6. Якщо пластини дуже короткі, тоді краще вибрати холодні відтінки, хоча темні кольори гель-лаків для нігтів не завжди виглядають красиво.

Робити манікюр перламутром на коротких нігтях не слід, так як вони будуть спотворювати довжину пластини і акцентувати всі заломи або подряпини.

В інтернет магазині Бомонд можна вибрати будь-який відповідний гель-лак за вигідними цінами. Детальніше на сайті – https://bomond.com.ua/pupa/

Відповідні варіанти гель-лаку

Найбільш підходящими варіантами є:

  • відтінок Nude, так як візуально подовжує ніготь, який виглядає тоншим і довшим;
  • червоний колір – це класика, гарно виглядає на нігтях, які мають будь-яку форму, навіть дуже короткі;
  • матовий фініш відмінний варіант для короткої нігтьової пластини, матовість робить поверхню спокійною, делікатною і приховує недосконалість форми.

Практика показала, що до коротких нігтів не підходять нейл-арти. Але, є техніки, що допомагають скорегувати форму і візуально подовжити його – це Омбре, коли колір переходить від однієї нігтьової пластини до іншої.

*На правах реклами