Буріння свердловин у Києві та області – чи не найліпший спосіб забезпечити приватний будинок водою за відсутності підключення до централізованої системи. Це доволі складний процес, і безпосередньо бурінню та облаштуванню джерела передує вибір місця для його розташування. Як це відбувається, на що звертати увагу – розповідають фахівці компанії Aquamen.  

Визначення глибини

Від того, на яку глибину бурити, залежить вибір техніки – це може бути малогабаритна чи велика установка. Щоб розуміти, скільки метрів повинно бути, необхідно знати, де саме розташований водоносний горизонт у певній місцевості. Для цього використовується карта глибин Київської області – її співробітники компанії Aquamen створили самостійно на основі власного досвіду. Згідно з картою, у Києві та області є п’ять водоносних горизонтів:

  • Полтавський;
  • Харківський;
  • Бучацький;
  • Сеноманський;
  • Юрський.

Вони відрізняються глибиною залягання та мінеральним складом води, а також ґрунтом. Фахівці обов’язково проводять дослідження місцевості. Детальніше про водоносні горизонти та підготовку до буріння – за посиланням https://aquamen.com.ua/burinnya-sverdlovyn. 

Карта

Де розташовується свердловина?

На ділянці свердловина має бути не занадто далеко від будинку, проте й не зовсім поруч, не поряд з септиком, не у низині, оскільки у воду можуть потрапити бруд, збудники хвороб. Детальніше про основні умови розташування джерела питної води:

  • До свердловини має бути зручний під’їзд для безпосередньо буріння та подальшого обслуговування.
  • На місці майбутньої свердловини не повинно бути підземних інженерних споруд та мереж.
  • Потрібно завчасно продумати можливість організації водопроводу.
  • Відповідність санітарно-гігієнічним нормам: до будинку – не менше ніж 5 м, до септика – мінімум 25 м.
  • Якщо ділянка рельєфна, не варто обирати низинні місця для свердловини. Після дощу та навесні, під час танення снігу, приямок може бути підтоплено, а труба може замулитися.

Щоб не порушити всі ці умови, перед бурінням виконується ретельне дослідження ділянки, складається проект, де відображаються усі об’єкти та відстань від них до майбутньої свердловини. Тому так важливо користуватися послугами досвідчених фахівців – вони не допустять помилки та не порушать санітарно-гігієнічні норми, що гарантує відсутність ризиків для вашого здоров’я. 

Замовити консультацію фахівця Aquamen або залишити заявку на буріння свердловини можна на сайті. Після закінчення робіт ви отримаєте гарантію та технічний паспорт джерела.

*На правах реклами