Вибір правильного одягу для хлопчика може бути завданням, яке вимагає уваги та деякої виваженості. Перед тим, як купити дитячий одяг для хлопчиків, варто ознайомитись з порадами, які дають більш досвідчені батьки на форумах та у відгуках. Наприклад, в інтернет-магазині “Мама-Купи” є різний одяг для будь-яких випадків.

Поради від батьків при покупці одягу для хлопчиків

Отримати поради від досвідчених батьків може бути дуже корисною інформацією, яка допоможе вам зробити правильний вибір одягу для вашого хлопчика. Пропонуємо ознайомитись з деякими з них:

 1. Купуйте одяг, який легко прати і доглядати за ним. Дитячий одяг повинен бути витривалим до прання та не втрачати своїх якостей після кількох прань.
 2. Обирайте одяг, який легко одягати і знімати. Діти можуть бути нетерплячими, коли ставляться до одягу, тому важливо, щоб він був легким у використанні.
 3. Купуйте одяг, який можна комбінувати з іншими речами. Наприклад, джинсові шорти можна носити з будь-якою футболкою або сорочкою, тому це може бути більш практичним вибором.
 4. Матеріал – важливо вибирати одяг з якісних та приємних до тіла матеріалів. Особливо це стосується нижньої білизни та спортивного одягу. Особливо, якщо вам треба вибрати одяг для немовлят, цей параметр є дуже важливим, бо новонароджені мають дуже чутливу шкіру.
 5. Звертайте увагу на сезон – наприклад, в зимовий час краще купувати теплі куртки, шапки та рукавиці, а влітку – легку та притаманний літній порі одяг.
 6. Зверніть увагу на якість швів та гудзиків. Діти дуже активні та можуть рвати одяг у місцях, де шви не добре зшиті, або відчепляти гудзики. 
 7. Не забувайте про комфорт. Одяг повинен бути зручним і не обмежувати рухів вашого хлопчика. 
 8. Купуйте одяг на зріст. Важливо враховувати, що діти дуже швидко ростуть, тому обирайте одяг на кілька сантиметрів більший за зріст хлопчика.
 9. Не забувайте про стиль. Багато батьків хочуть також, щоб одяг гарно виглядав та пасував один до одного, тож купують стильний одяг для хлопчиків.
 10. Якість та ціна – якісний одяг може бути за прийнятною ціною. Однак пам’ятайте, що дешевий одяг може швидко стати непридатним для використання, наприклад, зноситись або постраждати від прання.

Який одяг для хлопчиків рекомендують досвідчені батьки?

Одяг для хлопчиків може відрізнятися за різними ознаками, такими як фасон, колір, тканина тощо. Ось деякі типові види одягу для хлопчиків:

 • футболки і сорочки – зазвичай вони мають круглий виріз, але можуть мати й відрізнятися за формою. Вони можуть бути з рукавами або без них;
 • кофти та куртки – можуть мати круглий або V-подібний виріз, а також містити капюшон;
 • штани та шорти – зазвичай мають прямий або широкий крій і можуть бути з резинкою на поясі або з кнопкою-застібкою;
 • костюми – можуть складатися з піджака і брюк або з сорочки і брюк;
 • комбінезони – бувають з рукавами або без них і мати різні вирізи.

Насправді варіантів одягу дуже багато і їх вибір залежить від бажань та потреб дитини.

*На правах реклами