Вжити запобіжні засоби проти пожежі набагато простіше, ніж займатися її ліквідацією та відшкодуванням заподіяної шкоди. Для своєчасного оповіщення про задимлення та осередки спалаху вогню з подальшим його гасінням, використовуються системи протипожежного захисту. Вони дозволяють своєчасно вжити всі необхідні заходи, які дозволять уникнути біди.

У комплектацію сучасного протипожежного обладнання входять інноваційні технічні прилади, монтаж яких необхідно довіряти професіоналам. Це дозволить забезпечити коректну роботу. Звернутися за допомогою можна до фахівців компанії «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ», які займаються проектуванням, монтажем та обслуговуванням протипожежних систем будь-якої складності.

Як вибрати систему протипожежного захисту для будинку

Коли мова йде про безпеку, не може бути компромісів. Важливо придбати та встановити якісні прилади, які будуть оперативно реагувати та оповіщати про виникнення пожежонебезпечної ситуації.

При виборі системи протипожежного захисту необхідно визначитися з завданнями, які можна вирішити з її допомогою. Зазвичай обладнання використовують для реалізації таких цілей:

  • раннього виявлення можливої пожежі;
  • оповіщенні персоналу котеджного селища або підрозділів пожежної охорони;
  • забезпечення безпечної евакуації людей з будівлі, охопленої пожежею;
  • локалізації можливого осередку займання.

Всі перераховані вище функції можуть бути забезпечені різними способами (шляхом використання відповідного обладнання).

Комплекс технічних засобів, з яких складається система протипожежного захисту

Всі елементи системи виконують певні функції.

Пожежна сигналізація. Дозволяє виявити пожежу на ранній стадії, передає тривожні сигнали до пристроїв, що транслюють пожежну тривогу для прийняття необхідних заходів (евакуації людей, виїзду на об’єкт підрозділу рятувальників, запуску протидимної системи).

Система пожежогасіння. Вона буває водяною, пінною, порошковою, газовою, аерозольною.

Пристрої оповіщення про пожежу та управління евакуацією. Оперативно інформують людей, які знаходяться в будівлі, про виникнення пожежі. Бувають звуковими, візуальними, мовними, комбінованими.

Системи протидимного захисту. Дозволяють створити необхідні умови для проведення рятувальних робіт та гасіння вогню, знижують ймовірність загоряння різних предметів, матеріалів та речовин під впливом теплового випромінювання.

*На правах рекламы