Нещодавно багато хто почав активно обговорювати ліки, що використовуються для лікування діабету 2 типу. Стало відомо, що його можна застосовувати як препарат для зниження ваги. Видання Science Alert розповіло, чи можна не вдаватися до таблеток та замінити їх їжею.

Активним інгредієнтом препарату є семаглутид, що викликає відчуття ситості. Це дозволяє знизити вагу. Семаглутид працює, імітуючи роль природного гормону, який зазвичай виробляється у відповідь виявлення поживних речовин.

Поживні речовини, що запускають секрецію гормону, – це прості цукри (моносахариди), пептиди та амінокислоти, а також коротколанцюгові жирні кислоти. Цих макронутрієнтів багато у висококалорійних продуктах.

Читайте також:  Декілька найкращих сніданків для зниження цукру в крові

Це можуть бути авокадо чи горіхи, а також нежирні джерела білка, такі як яйця. Крім того, продукти з високим вмістом ферментованих волокон, такі як овочі та цілісні зерна, живлять наші бактерії, які потім виробляють коротколанцюгові жирні кислоти.

Ось чому дієти з високим вмістом жирів, клітковини та білків можуть допомогти вам почуватися ситим довше. Тим не менш, треба розуміти, що організми у всіх різні, і універсальних порад не існує.