І ми зараз говоримо не про який-небудь оселедець з молоком, з якими все і так очевидно.

Погана пара: кава з канапкою

Здавалося б, більш ніж стале поєднання. Але якщо в твоєму бутерброді є сир, навіть і не думай, що кальцій засвоїться: прості вуглеводи з хліба завадять йому. А розчинна кава взагалі знищить всю можливу користь.

Щоб мінімізувати шкоду, заміни каву на зелений чай.

Погана пара: м’ясо з картоплею

Це вкрай важке поєднання для організму. Крохмаль із картоплі вимагає для перетравлення лужного середовища в кишечнику, а білок в м’ясі – кислотного. Разом вони подовжують цикл переробки і роблять його проблемним: привіт, печія, здуття, гази.

Просто подавайте до м’яса або зелені листові овочі: салат, спаржу, брюссельську капусту, цвітну капусту, цукіні.

Погана пара: гречка з молоком

Залізо з гречки і кальцій з молока заважають засвоєнню один одного. В результаті цієї страви ми не отримуємо ні того, ні іншого.

Молочні продукти та продукти з залізом необхідно вживати в різний час.

Погана пара: макарони і фарш

У слині містяться ферменти птіалін і амілаза, що руйнують крохмалисті вуглеводи (в тому числі макарони), перетворюючи їх у цукри. А коли білковий продукт (фарш) покривається цукрами, це може призвести до серйозних захворювань – діабету або серцево-судинних.

Їж пасту з соусом з овочів, трав і спецій.

Погана пара: молочні продукти з ананасом

Кислі фрукти уповільнюють травлення, їх краще не їсти вранці. А знаменитий ферментний комплекс бромелайн разом з молочними продуктами призводить до інтоксикації організму.

Краще додай в йогурт чорнослив або курагу!

Погана пара: молоко і банани

Люди люблять поєднувати ці два продукти: виходить смачно і поживно. Але нутріционісти вважають, що всі фрукти слід їсти окремо від іншої їжі, особливо солодкі. Вони уповільнюють травлення і погано засвоюються в будь-якій компанії.

Просто перекушуй бананами між основними прийомами їжі!

Погана пара: пиво і горішки

Спокусилися на святе! Бари не дарма ставлять фісташки на свою стійку: солона їжа викликає зневоднення і призводить до бажання випити ще келих.

Може, чаю?

Погана пара: помідори і огірки

Ось це новина: змішання помідорів і огірків порушує біохімічні реакції організму. В результаті – зайві солі, набряклість, незасвоєні вітаміни.

Сьогодні – салат з помідорів з червоною цибулею, завтра – з огірків і зелені!