Не всі продукти здатні компенсувати гостру нестачу корисних речовин. Людина відчуває нездужання, псуються волосся, шкіра, виникають інші проблеми. Особливо це стосується жінок, які досягли 50 років і більше. Настання клімаксу супроводжується підвищеною пітливістю, перепадами тиску тощо. Крім того, велике значення мають загальні вікові зміни – шкіра стає сухою, піддається високому навантаженню нервова система.

Вирішенням проблеми може стати вітамінний комплекс. Багато компаній займаються випуском вітаміну під певні потреби, вік. Знайти їх можна на https://usavitamines.com.ua/, де пропонується великий вибір окремих елементів та спеціальних складів.

На які вітаміни варто звернути особливу увагу

Щоб приймати саме той комплекс, який потрібний у кожному конкретному випадку, варто звернутися за консультацією до лікаря та здати аналізи. У нашій статті ми розповімо за найважливіші вітаміни, які обов’язково потрібні жінкам 50+.

Вітамін А

Потреба у ньому становить до 900 мкг на добу. У найбільшій кількості він міститься в риб’ячому жирі, вершковому маслі, печінці тріски. Він відповідає за рівень колагену, підвищує еластичність судин, має антиоксидантні властивості, підтримує роботу щитовидної залози.

Вітамін Е

Токоферол допомагає нормалізувати тиск, знижує ймовірність появи ракових клітин. Найбільше цієї речовини в паростках злаків та багатьох оліях. Мінімальна потреба 10 мг на добу.

Вітамін D

Покращує засвоєння кальцію, знижує ризик захворювання на остеопороз. Після 50 років на добу його необхідно отримувати щонайменше 15 мкг. При цьому варто вживати жирну рибу, твердий сир, м’ясо.

Вітамін С

Аскорбінова кислота бере участь у багатьох процесах. Вона є не лише сприяє розгладженню зморшок, виводить вільні радикали. За добу потрібно не менше 75 мг, у більшій кількості кислота знаходиться у цитрусових, капусті, свіжих овочах.

Вітамін В

Ця група допомагає позбавитися стресу, нормалізувати стан нервової системи, подолати зміни в організмі в період менопаузи. Найбільше вітаміну в бобових, м’ясних та молочних продуктах.

Висновок

Незважаючи на те, що звичайні продукти містять безліч корисних мікроелементів та вітамінів, для повноцінного отримання їх організмом необхідний комплексний підхід. Це можливо лише у разі контрольованого прийому спеціально розроблених комплексів. При цьому важливо дотримуватися дозування і уважно читати інструкцію.

*На правах реклами