Сінна лихоманка – це алергічна реакція, викликана пилком – дрібним порошком рослин. У деяких сінна лихоманка може викликати такі важкі реакції, що це заважає їхньому повсякденному життю, тим більше що в даний час немає ліків.

Ті, хто страждає на сінну лихоманку, повинні прагнути уникати продуктів з високим рівнем гістаміну — хімічної речовини, яка вивільняється для боротьби з алергенами в організмі. Зазвичай вивільняється навколо вогнищ інфекції, наприклад, навколо носа та очей, що означає, що симптоми вплинуть на такі ділянки.

Хоча будь-яка їжа містить деяку кількість гістаміну, дієтолог Прія Тью підкреслила, що у деяких його рівень вищий, ніж у інших. Вона сказала:

«Якщо у вашому організмі вже багато гістаміну, тому що ваш організм реагує на алерген, то, вживаючи в їжу вищі рівні гістаміну, ви потенційно збільшите цей запальний каскад. Ось чому для деяких людей перехід на дієту з низьким вмістом гістаміну може полегшити симптоми сінної лихоманки».

Продовжуючи пояснювати, які конкретні продукти мають вищий рівень гістаміну і тому їх слід уникати страждаючим сінною лихоманкою, Тью сказала:

“Відомо, що високі рівні гістаміну виявляються у всьому, що упаковано. Ми говоримо про м’ясо та про рибу. Але він також міститься у ферментованих продуктах, у тому числі в ферментованих молочних продуктах. Це насправді в цілій купі різних продуктів, і це те, що може зробити його складним.

Коли ви намагаєтеся виключити всі ці продукти зі свого раціону, це може бути досить важкою роботою. Йдеться про такі речі, як витриманий молочний сир, сметана, упаковане м’ясо та копчена риба.