У західних країнах все ще залишається важливою проблемою нестача кальцію, калію, клітковини, вітаміну D. Усі ці поживні речовини вважаються основними, і є простий спосіб заповнити їхній дефіцит.

Останні наукові дані показують, що завдяки доданню до щоденного раціону жменьки горіхів можна вирішити проблему з дефіцитом поживних речовин і покращити якість харчування. Ці висновки було зроблено під час аналізу інформації, отриманої з Національного обстеження стану здоров’я та харчування, пише Daily Express.

Експерти в рамках нового дослідження вирішили дізнатися, як вплине на організм додавання до раціону людей, які зазвичай горіхи не їдять, лише однієї жменьки волоських горіхів на день. Виявилося, що 28,35 г таких горіхів значно покращили загальний стан здоров’я учасників.

Також уникнути дефіциту поживних речовин допоможуть деякі зміни у харчових звичках. Наприклад, збільшення споживання фруктів, овочів, цільного зерна, насіння/горіхів, молочних продуктів.

У дорослих при додаванні до раціону волоських горіхів збільшується рівень калію в організмі.

Ряд клінічних випробувань продемонстрував також, що при раціоні, збагаченому волоськими горіхами, у людей спостерігається нижчий рівень загального холестерину та рівень поганого холестерину в порівнянні з іншими дієтами.