Одним з найнебезпечніших різновидів головного болю, може бути, біль в потиличній частині голови. Це пов’язано з порушенням цілісності артеріальних стінок. Цей біль може супроводжуватися нудотою, втратою свідомості і блювотою.

Але головне не переплутати із запальними процесами або змінами, які пов’язані з віком, в шийному відділі хребта. Так як, цей різновид болю виникає в потилиці, але він захоплює і скроневу область і плече. Цей вид болю, досить часто може бути одностороннім. Характеризується помірною інтенсивністю.

Крім цього, цей головний біль може посилюватися. Це відбувається в тоді, коли людина тривалий час перебуває в незручному положенні або при скоєнні різкого руху головою. При головному болю, який пов’язаний з порушенням хребта, може спостерігатися обмеження в рухах самого хребта.

Читайте також:  Гарбузове насіння оцінене як «потужний засіб» для зниження високого тиску

Для виявлення всіх відхилень потрібно походити медичне обстеження. Всі зміни, які відбуваються в шийній частині хребта можна виявити за допомогою рентгена. Це потрібно для підтвердження, проблем хребта. Просто, подібні симптоми спостерігаються при появі хвороб периферичної нервової системи, але тільки в початковій стадії гіпертонічного захворювання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ГОЛОВНИЙ БІЛЬ ПРИ ЗМІНІ ПОГОДИ

ГОЛОВНИЙ БІЛЬ ПРИ ЗАСТУДІ І НЕЖИТІ

ГОЛОВНИЙ БІЛЬ І СОН