ГоловнаНовини Здоров'яЗа ростом можна передбачити рак і хвороби серця

За ростом можна передбачити рак і хвороби серця

Виявляється, по росту людини і деяким іншим параметрам можна передбачити ризик раку і хвороби серця. Так, довгий безіменний палець пов’язаний з депресіями.

Ріст

Довжина деяких частин нашого тіла дає можливість передбачати ймовірність розвитку цілого ряду хвороб, включаючи подагру, гіпертонію, серцево-судинні недуги і навіть рак. Так, по довжині пальців можна зробити прогноз щодо 40 хвороб і рис характеру, як показало дослідження, результати якого опубліковані American Journal of Human Biology. Зокрема, його автори стверджують, що якщо у жінок вказівний палець довший безіменного, що пояснюється впливом естрогенів, то вони вступають в менопаузу пізніше, а якщо коротше, то це підвищує ризик депресій. У деяких випадках форми певних частин тіла взагалі визначаються станами, що виникають в утробі матері або в дитячий період. В інших випадках це може бути результатом способу життя вже дорослої людини.

Читайте також:  Коронавірус скоротив середню тривалість життя на 2 роки, – вчені

Приміром, якщо у кого-то відносно короткі ноги по відношенню до тулуба, то це збільшує ризик зайвої ваги, хвороб серця, діабету другого типу та проблем з печінкою. Але не треба радіти власникам занадто довгих ніг, так як в цьому випадку зростає ризик пухлин простати і яєчок для чоловіків, а також передклімактеричного раку грудей, пухлин ендометрія для жінок і злоякісних новоутворень кишечника, як вважають вчені з Loughborough University. Якщо ж у когось є найдовші ноги в порівнянні з тулубом, то в цьому випадку на 20% збільшується ризик деменції.

Середньостатистична окружність голови чоловіка становить 58,4 см, у жінки – 56 см. Менші по окружності голови пов’язані з підвищеним ризиком старечого недоумства, який збільшується більш ніж в 2 рази. Чим вище людина сама по собі, тим вище ризик 6 пухлин, як довели дослідники. В першу чергу, це стосується жінок, серед яких високі представниці прекрасної статі на 64% частіше вмирають від раку, у порівнянні з тими, чий зріст не перевищує 152 см. У чоловіків також існує прямий зв’язок між високим зростом і ймовірністю пухлин простати. Зате високі чоловіки рідше стикаються з інфарктами.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News