Зарубіжні експерти представили увазі 4 соки для поліпшення сексуальних здібностей. Прикладом є томатний сік, за рахунок вмісту в ньому великої кількості вітамінів групи В.

Зокрема, вітамін В12 в томатному соку сприяє посиленню статевого потягу, а В6 бере активну участь у продукуванні головного чоловічого гормону – тестостерону. Саме при його нестачі в організмі представників сильної статі розвивається дисфункція простати і яєчок. У свою чергу В3 має відношення до синтезу гемоглобіну, що необхідно для життєвої енергії.

Не менш важливе значення має кальцій у складі томатів, так як елемент служить профілактичним заходом проти запальних процесів. У списку достоїнств дару приводи – прискорення рухливості сперматозоїдів за рахунок селену, стимулювання вироблення якісного насіння завдяки цинку.

Сік селери заслужено потрапив у цей список, так як посилює сексуальну здатність чоловіків, які після регулярного вживання стають більш витривалими в ліжку.

Не гірше з поставленим завданням справляється морквяний сік, багатий поживними речовинами, серед яких той же кальцій. Ну а сік алое вера допомагає в поліпшенні виробництва тестостерону, що призводить до збільшення лібідо, що слід взяти до уваги представників сильної статі.