Самоізоляція внесла корективи в побут людей. Екран став замінювати активний спосіб життя. Розглянемо, як впливає регулярний перегляд телевізора на чоловіче здоров’я.

Почнемо зі статистики. Кількість сперматозоїдів в еякуляті у шанувальників телебачення на 30 відсотків нижче, ніж навіть у комп’ютерних геймерів, не кажучи про читачів паперових книг або домашніх майстрів. У чому причина? Версія з гіподинамією не підтвердилася, читачі книг роблять не більше рухів, але їх результати не настільки плачевні. Така ж ситуація з еректильною дисфункцією – телебачення перемагає і справа тут в комплексному впливі.

Пасивність телеглядача, на відміну від читача або користувача ПК, які, так чи інакше, знаходяться у взаємодії з предметом свого заняття, гальмує вироблення тестостерону, що негативно позначається на сексуальній поведінці чоловіка.

Підвищена нервозність, яку дає не тільки потік негативної інформації, але і прийнята на телебаченні подача матеріалу, викликає нервове виснаження і, як наслідок, зниження лібідо.

Крім того, щогодини сидіння перед телевізором збільшує ризик розвитку серцево-судинних захворювань на сім відсотків. Це в три рази збільшує ризик смерті у любителів провести біля екрану чотири і більше годин. Тому, як би довго ви не знаходилися вдома, краще звертайте більше уваги на людей, що знаходяться поруч з вами, або знайдіть інші джерела підвищення рівня знань та інтелекту.