Спільність характерів не є секретом щасливого шлюбу. Такого висновку дійшли американські вчені зі Стенфордського університету.

У багатьох експертів і простих людей існують власні пояснення того, чому якимось людям вдається прожити у щасливому шлюбі по 30-40 років і більше, а більшість розлучається протягом декількох років після виголошення шлюбних клятв.

Але найчастіше звучить стандартна версія про те, що подружжя не зійшлося характерами. До речі, це ще й найпопулярніше пояснення у РАГСах та судах під час розлучень. І ось вчені опитали 35 гетеросексуальних пар з Китаю, які перебувають у шлюбі не менше одного року.

Читайте також:  Антиоксидант, виявлений у 3 видах морепродуктів, збільшує тривалість життя на 20%

Всі учасники цього опитування пройшли через серію тестів, що дозволяють визначити тип їхньої особистості та властивості характеру. Потім добровольців попросили самостійно визначити, наскільки вони задоволені сімейними стосунками. І виявилося, що збіг характерів чи типів особистості не гарантував максимально високу задоволеність сімейними відносинами. Іншими словами, люди, що сходилися характерами, зовсім не обов’язково були щасливі в шлюбі.

Основним секретом виявилася синхронність мозку. Сканування цього органу показало, що коли якимось подружжю показували пов’язані зі шлюбом та сім’єю відео, то у найбільш щасливих активізувалися одні й ті самі зони мозку. Тепер залишилося дізнатися, за що саме відповідають ці зони, і чи можна домогтися їхньої синхронізації якимось це чарівним способом, чи це чисте везіння, про що й каже статистика щасливих сімей.

Читайте також:  П'ять поширених причин через які можна сильно потіти вночі