Неможливість заснути: це знайоме практично всім. Замість гарячого молока і нескінченного читання повинен допомогти трюк армії США, розроблений під час Другої світової війни для боротьби з безсонням. Це повинно змусити вас заснути максимум за дві хвилини.

Багатьом важко заснути ввечері. Замість того, щоб відновлюватися після дня, четверо з п’яти співробітників регулярно неспокійно валяються в ліжку, згідно з дослідженням компанії DAK. Американський військовий блогер Шарон Акерманн хоче виправити це – за допомогою хитрощів, які, як кажуть, полегшили солдатам США засинання під час Другої світової війни.

Розслабтеся з обличчя до кінчиків пальців

Лайфхак повинен працювати як вдома, так і в будь-якому іншому місці, де вам будуть необхідно поспати. Тому що вирішальним фактором є не положення для сну, а особа. Це епіцентр наших емоцій, – пояснює військовий експерт:

Читайте також:  Онкологія: дефіцит цього вітаміну пов'язаний із «п'ятикратним» збільшенням ризику раку

“Якщо ви розслабите обличчя, ви подасте сигнал і іншим частинам тіла”.

Отже: закрийте очі і розслабте м’язи щелепної області, підборіддя і рот. Одну м’яз за одною.

Зробіть це крок за кроком з усім тілом: свідомо розслабте плечі і шию, потім руки і кисті. Експерт пояснює: коли ваша верхня частина тіла стає млявою, ви майже спите. Далі йдуть ноги. Спочатку розслабте праве стегно, потім ікру і ступню. Потім виконайте те ж саме з лівою стороною.

Нарешті зупиніть карусель думок

За словами військового експерта, тепер залишився тільки один крок, щоб заснути: зупиніть власну карусель думок:

Читайте також:  Як вибрати безпечні для очей сонцезахисні окуляри

“Уявіть, що ви лежите на зручному дивані в повністю темній кімнаті. Затримайтеся на цій картинці десять секунд. Якщо це не спрацює, продовжуйте говорити собі слова “не думай, не думай”. Цей метод вимагає невеликої практики, але через шість тижнів 96% людей зможуть заснути протягом двох хвилин”.

Джерело: МедікФорум