Одним із захворювань печінки є стеатоз, або жировий гепатоз. Цей стан, також відомий як неалкогольна жирова хвороба печінки, викликає заповнення клітин органу жиром через порушення обмінних процесів. Прогресуючи, жирова хвороба печінки може призводити до ще серйозніших наслідків до цирозу.

Для ефективного лікування важлива своєчасна діагностика. Фахівці Каліфорнійського університету в Сан-Франциско розповіли The Daily Express, які симптоми можуть свідчити про серйозні проблеми з печінкою.

Прогресують проблеми з печінкою ведуть до зниження концентрації в плазмі крові білка, який відповідає за онкотичний тиск – він допомагає утримувати рідину всередині судин. Коли рідина виходить із судин у тканині, утворюються набряки.

Вчені пояснюють, що симптомом, що сигналізує про серйозні проблеми з печінкою, можуть бути набряки ніг та скупчення рідини в черевній порожнині – асцит.

Крім того, порушення синтетичної функції печінки та скорочення концентрації білка, що відповідає за згортання крові, може призводити до частої появи синців та гематом, а також несподіваних кровотеч.

З появою цих симптомів необхідно звернутися до лікаря, щоб пройти діагностику та у разі необхідності своєчасно розпочати лікування, попереджають фахівці.