Згідно з деякими дослідженнями, турботі про волосся може допомогти правильне харчування. Справді, можуть бути певні типи продуктів, які можуть допомогти зберегти волосся здоровим і зменшити його випадання.

Волосся може мати важливе значення для самооцінки людей, тому втрата волосся може бути неприємним досвідом.

Випадання волосся – це нормально. Ми можемо втрачати від 50 до 100 волосся на день, часто навіть не помічаючи цього. Випадання волосся зазвичай не викликає занепокоєння, але іноді це може бути ознакою захворювання. Не має значення, яке лікування ви наносите своїм локонам, якщо ви не дбаєте про них і зсередини, пише Express.

Вона сказала, що для пишних локонів “перший крок” – переконатися, що ви їсте багато білка.

Ця важлива поживна речовина відіграє вирішальну роль у підтримці вашого волосся — найшвидшої тканини у вашому тілі — у хорошому стані. Кожне пасмо волосся складається з кератину, надміцного білка, який також використовується для створення нігтів та шкіри.

Вона пояснила, що білок “необхідний” для всього організму. Більшість тканин організму, включаючи ваші м’язи та кров, потребують цієї поживної речовини для зростання та відновлення. Тому ви повинні їсти багато білка, щоб ваше волосся отримувало його справедливу частку.

“Здорове збалансоване харчування, таке як зелені листові овочі, боби, горіхи, яйця, риба та курка, які є джерелами білка, може сприяти росту волосся”.

Ряд продуктів багатий антиоксидантами. Наприклад, чорниця, буряк та квасоля.

“Вони також можуть підтримувати нормальний кровообіг, що необхідно для здорової шкіри голови”.