42- річна мати виявила , що страждає від раку грудей , коли син під час відпочинку випадково потрапив їй м’ячиком в грудну клітку. Саме ця травма врятувала жінці життя .
 
Англійка Карен Купер відпочивала з 15-річним сином Заком на Мальорці . В один із днів мама з сином перебували на пляжі , і Зак кинув у Карен м’ячик. Він потрапив жінці в груди , викликавши незвичайні хворобливі відчуття і почервоніння . Спочатку Карен списала їх на наслідки удару , але запалення не минуло навіть тоді , коли сім’я повернулася додому до Англії.
 
Здивована Карен вирушила на консультацію до лікаря загальної практики , а той відразу відправив її до лікарні. Біопсія показала , що у жінки є рак грудей на 3 -й стадії в агресивній формі , який загрожує її життю . Вона пройшла через операцію , а потім і 15 сеансів хіміотерапії. В даний час Карен знаходиться в стані ремісії , слідів пухлини в організмі не залишилося. На щастя , рак ще не встиг пустити метастази.

“Коли у мене тільки діагностували рак грудей , то я була страшенно налякана , – розповідає жінка. – Але підтримка чоловіка і двох моїх дітей додала сили . Я знала , заради чого мені боротися. Мені пощастило мати таку фантастичну сім’ю і друзів , які мене підтримували . Якби не той кидок Зака м’ячиком , я ще довго б не помічала рак. І хвороба , можливо , вбила б мене ” .

До речі , а чи може травма від якого-небудь удару або порізу стати причиною раку? Більшість лікарів вважає , що це неможливо. Травма або поранення може викликати утворення фіброзної рубцевої тканини , яку іноді помилково приймають за пухлину . Також при пораненні відбувається процес запалення , при якому пухлина грудей ( шишка ) стає більш помітною , що і сталося у випадку з Карен .

Читайте також:  У яких продуктах містяться "погані" та "хороші" жири