Протягом найближчих п’ятдесяти років зовнішність жінок зазнає змін, – зокрема, вони стануть нижче ростом. Даних про те, як будуть виглядати незабаром жінки, поділилися дослідники з Університету Хельсінкі.

Фінські вчені заявили про те, що жіночі ДНК змінюються швидше чоловічих. Вони заявили про те, що представниці прекрасної статі стануть ще більш привабливими зовні, ніж сьогодні.

«Зараз у світі спостерігається закономірність: красиві жінки народжують більше дітей, при цьому їх діти також красиві. Тому вже через півстоліття жінки стануть більш привабливими зовні», – відзначили дослідники.

Також вчені висловили думку про те, що жінки майбутнього стануть менш високими і більш щільно складеними. Це теж пов’язано з тим, що найактивнішими породіллями є жінки середнього зросту і більшої ваги. Середній зріст жінок через п’ятдесят років вкоротиться на пару сантиметрів, вага в середньому збільшиться на кілограм.

Що стосується чоловіків, їх ДНК мутує сильно повільніше, оскільки їх спосіб життя за останні двісті років змінився далеко не настільки серйозно, як у жінок, розповіли автори роботи. Але саме ця нездатність змінюватися призведе до того, що чоловіча популяція на планеті скоротиться, а жінок стане помітно більше.

Джерело: МедікФорум