Виявилося, що при додаванні в звичайний чай пари листків відомої всім рослини він може стати більш корисним. Стало відомо про переваги доступного всім напою.

Як пише Organic Facts, мова йде про м’ятний чай. Щоб приготувати його, фахівці рекомендують просто додати в напій кілька свіжих або сушених листя рослини. Яку ж користь це може принести?

Зняти стрес і позбавити від головного болю

М’ятний чай допомагає полегшити головні болі, мігрені та інші симптоми, пов’язані зі стресом. На це вказують дані з Handbook of Herbs and Spices.

Допомогти боротися із зайвою вагою

М’ятний чай допомагає у втраті ваги. Згідно з результатами недавнього дослідження, перцева м’ята є однією з трав, яка використовується для приготування їжі і складів для схуднення.

Читайте також:  Як поводитися з людиною, яка страждає від хвороби Альцгеймера: поради лікаря-невролога

Зміцнити імунітет

У 2010 році дослідження показали, що перцева м’ята може використовуватися в якості природного антиоксиданту. Вчені встановили, що ментол, присутній в м’яті, має антимікробні властивості і може допомогти пригнічувати патогени. При цьому масло перцевої м’яти відрізняється антибактеріальними властивостями.

Знизити рівень “поганого” холестерину

Недавнє дослідження на тваринах показало, що екстракт перцевої м’яти може знизити рівень “поганого” холестерину ЛПНЩ. Більш високий рівень холестерину, у свою чергу, пов’язаний з серцево-судинними захворюваннями, такими як інфаркт. Однак необхідно провести додаткові дослідження з цього питання, відзначають експерти.