ГоловнаНовини Здоров'яЗворотний відлік: 8 науково підтверджених трюків, які можуть уповільнити старіння

Зворотний відлік: 8 науково підтверджених трюків, які можуть уповільнити старіння

Їсти більше білкової їжі

Після 40 років ми з кожним десятиліттям втрачаємо до 8% м’язової маси – і це може стати серйозною проблемою. Щоб залишатися у формі, варто поступово збільшувати частку білкової їжі в раціоні: їсти більше горіхів, молочних продуктів, м’яса. В ідеалі в кожен прийом їжі варто з’їдати 25-20 грамів білка.

Частіше бувати на свіжому повітрі

Вітамін D допомагає зберегти не тільки міцними кістки і суглоби, але і захищає від таких вікових захворювань, як деякі форми раку і захворювання серцево-судинної системи. більш того, дослідження, в якому взяли участь 2000 жінок, підтвердило, що високий рівень «сонячного» вітаміну в крові безпосередньо пов’язана з довжиною теломерів — своєрідних «ковпачків» на кінцях клітин ДНК, які захищають їх від старіння. Щоб повністю покрити добову потребу в цьому вітаміні, досить провести на сонці 15-30 хвилин. А щоб ефект був ще більш корисним, варто проводити час за фізичною активністю — наприклад, прогулянкою.

Читайте також:  7 способів уникнути інсульту

Захищатися від сонця

Виходячи на вулицю, важливо захищати свою шкіру від впливу небезпечного ультрафіолету – однієї з головних причин розвитку раку шкіри. Крім того, саме ультрафіолет — причина появи ранніх зморшок і швидкого старіння шкіри. Використовуйте засоби з рівнем SPF не нижче 30, а також не забувайте зволожувати шкіру.

Продовження на наступній сторінці: 1 2 3
Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News