Здоров’я в першу чергу залежить від способу життя. Якщо в ньому присутні дані звички, його необхідно скорегувати і більше їм не потурати.

Тривале перебування в сидячому положенні. Отже, внесок способу життя в здоров’я – не менше 75%. Якщо спосіб життя такий, що людина проводить багато часу в положенні сидячи, це серйозно шкодить організму, сприяючи розвитку небезпечних хвороб. Дослідження, що проводилося вченими з Канади, показало, що сидячий спосіб життя підвищує ризик раку кишечника, грудей а також легень і передміхурової залози.

Власникам сидячих професій лікарі радять щогодини робити невеликі перерви в роботі на гімнастику.

Читайте також:  Сомнолог порадив провітрювати кімнату перед сном

Пристрасть до білковим продуктам. М’ясо і сир – улюблені продукти великої кількості людей. Але будьте обережніше: любов до продуктів, насиченим тваринним білком, вбиває нарівні з курінням. У ході дослідження фахівців з Університету Південної Каліфорнії було встановлено: люди середнього віку, в раціоні яких присутня багато тваринного білка, помирають від раку в чотири рази частіше.

Готування на газовій плиті. Вчені підрахували, що організм людей, які готують на газовій плиті, отримує додатково набір хімічних речовин (окис вуглецю, двоокис азоту, формальдегід), які отримують курці через свою пристрасть до сигарет. В оселі, де працює газова плита, обов’язково повинна бути встановлена витяжка.

Читайте також:  4 популярні продукти ,які забирають у організму занадто багато енергії

Сидіти в туалеті з гаджетами. Сучасні люди проводять все більше часу в туалеті, оскільки беруть з собою гаджети, спілкуються з друзями або читають стрічку в соціальних мережах. За словами лікарів, в організмі людини, який засиджується в туалеті зі смартфоном, підвищується тиск на тазове дно, що загрожує різними неприємними наслідками, зокрема, розвитком гриж і запальних процесів в кишечнику, випаданням гемороїдальних вузлів і тазових органів. Також при цьому підвищується ризик серцевих нападів.

Джерело: МедікФорум