З’ясувалося, чому люди при поцілунках закривають очі. Поцілунки це приємно і корисно для здоров’я одночасно. Але багатьох людей, а також деяких вчених, мучить питання – чому люди закривають очі, коли цілуються. Сінгапурський учений Яу Че Мінг, професор Національного Інституту Освіти, дещо з’ясував з цього питання.

За його припущеннями, ми закриваємо очі, щоб знизити емоційне напруження, яке виникає під час поцілунку. Однак популярна думка, що люди закривають очі, щоб піти від реальності і зосередитися на своїх прекрасних відчуттях.

Інша версія вченого про те, чому люди закривають очі, коли цілуються, полягає в візуальному сприйнятті людиною свого партнера. Коли ми перебуваємо так близько до свого коханого, ми або не бачимо чітко його обличчя, або бачимо його занадто близько і чітко.

Читайте також:  4 ранні ознаки деменції, які «не розпізнаються як симптом»

Подібні зорові відчуття часто породжують неприємні емоції. Тому ми закриваємо очі, як би захищаючись від неприємних вражень.

Не менш цікаве питання – яка ж користь для здоров’я від поцілунків? Всі ми знаємо, що поцілунки це дуже приємне заняття.

Багато хто чув, що поцілунки корисні для нашого здоров’я, але як саме – вчені з’ясували не так давно.

Довгі поцілунки і серцево-судинна система

Довгі поцілунки корисні для нашої кровоносної системи. Коли ми цілуємося, наш пульс частішає до 110 ударів на хвилину. Це прекрасний тренажер для нашої серцево-судинної системи.

Поцілунки і хвороби легенів

Читайте також:  Який напій допомагає від головного болю

Після поцілунку, наші легені працюють активніше, здійснюючи до 60 вдихів за хвилину. У звичайному ж стані наші легені здійснюють близько 20 вдихів. Подібна вентиляція це відмінна профілактика легеневих захворювань.

Поцілунки і здоров’я зубів

Деякі сучасні стоматологи вважають, що поцілунок може служити профілактикою проти карієсу. І дійсно, поцілунки стимулюють виділення слини, що, в свою чергу, нейтралізує кислоту на поверхні зубів. Звичайно, поцілунки не можуть бути панацеєю від усіх хвороб зубів.

Поцілунки і боротьба зі стресами

Довгі поцілунки, які тривають більше 3 хвилин, допомагають нам боротися зі стресом і його наслідками. Тривалі поцілунки викликають ланцюг хімічних реакцій, які руйнують гормони стресу.

Читайте також:  6 симптомів артриту щелепи

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ПОЦІЛУНКИ І ЗДОРОВ’Я

ЧЕРЕЗ ПОЦІЛУНКИ ПЕРЕДАЮТЬСЯ КОРИСНІ БАКТЕРІЇ – ВЧЕНІ

ОРГАЗМ ВПЛИВАЄ НА ТРИВАЛІСТЬ ЖИТТЯ