Прийнято вважати, що для того, щоб бути щасливою, необхідно перебувати в любовних відносинах з партнером. Ми росли на казках і Голлівудських фільмах, які вчать нас тому, що дорога до щастя лежить через романтичну любов.

[ads1]

Не дивно, що опинившись самотніми, ми відчуваємо себе неповноцінними і думаємо: що ж зі мною не так? Чи можу я відчувати себе щасливою, якщо ще не знайшла свою другу половинку? Відповідь, звичайно ж, так! З вами все гаразд, і ви можете бути глибоко щасливою без партнера. Факт того, що ви самотні, не є наслідком ваших недоліків. Прийшов час розвіяти ці переконання і замість цього сконцентруватися на щасті і самооцінці. Ось 5 ключів до того, щоб бути дуже щасливою, будучи самотньою:

1. Знайдіть здорове заняття, яке має сенсорну складову. Дотики мають велике значення для любові, щастя і спокою. Дотики сприяють виділенню окситоцину і серотоніну (дві хімічні речовини в мозку, які збільшують ваші відчуття задоволення і примушують відчувати себе коханою). Оскільки кількість дотиків у житті самотньої людини часто обмежена, ви повинні зосередитися на цьому. Запам’ятайте: це не повинно бути пов’язане з сексуальністю. Спробуйте такі способи: будь-які види партнерських танців (наприклад, сальса або танго), масажна терапія, домашні тварини, самомасаж і обійми.

Читайте також:  5 речей, які не слід робити при застуді

2. Проводьте час з друзями. Дослідження показали, що проведення часу з друзями збільшує радість і покращує здоров’я. Час з друзями та улюблені заняття (з друзями і навіть без них) пожвавлять вас. Побудова дружніх відносин зміцнюють вашу автентичність і дозволяють бути самою собою. Ви заслуговуєте цього і це життєво важливо для вашого справжнього щастя.

3. Проводьте час на природі. Природний світ викликає справжнє відчуття справжнього, допомагає з’єднатися з таємничістю і красою. Природа нагадує нам про джерело ритму, що рухає нашими життями. Якщо ви самотні, я б настійно радила вам проводити час серед дерев, квітів, тварин хоча б раз на тиждень, щоб наситити своє серце і душу. Вдихання чистого кисню запускає нашу впевненість у собі, а вправи розслабляють тіла і викликають посмішку.

Читайте також:  Дієтологи назвали найгірший час для їжі під час менопаузи

4. Творіть, творіть і ще раз творіть …

Творчість – це основа для повноцінності. Перебуваючи в контакті з власними ідеями, власним розумом та власною волею, експериментуйте і ризикуйте – це наповнить вас силою і швидше за все зробить більш щасливою. Згадайте про ідеї, витіснені на задній план: Ідіть на курси, запишіться на уроки художньої майстерності, напишіть книгу, яку ніяк не можете почати або просто потанцюйте в кімнаті. Не важливо, що ви оберете, головне – робити це з почуттям. Використовуйте свій вроджений творчий потенціал для того, щоб самовиразитися – і ви побачите, як за цим піде все більше радості.

5. Завжди намагайтеся жити в теперішньому часі

Коли ви не живете справжнім моментом, вам складніше бути щасливою. Уважність дозволяє вам усвідомлювати, коли его виводить вас із теперішнього часу, і це усвідомлення повертає вас назад. Історії, які перекручуються вашим его, часто кризові і неприємні. Завдяки уважності, ви можете зупинити спроби его подумки повертатися на слизькі доріжки. Простий трюк: якщо ви помітили, що ваш розум наповнюється болючими думками, озирніться на кімнату і сфокусуйте свою увагу на тому, що відбувається зараз. Потім відзначте те, за що вдячні долі на даний момент. Це приведе вас до сьогодення та почуттю подяки – двом життєво необхідним інгредієнтам щастя! Впроваджуйте ці п’ять порад у ваше повсякденне життя – і ви будете на шляху до щастя, незважаючи на самотність. І якщо ви хочете, щоб партнер з’явився, коли він все-таки з’явиться, ви будете набагато бажанішими, адже щастя неймовірно привабливе.

Читайте також:  Дієтолог порадила тим, хто худне поєднувати білок і рослинні волокна

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ПОШИРЕНІ ПОМИЛКИ САМОТНІХ ЛЮДЕЙ

САМОТНІСТЬ РОЗВИВАЄ КРЕАТИВНІСТЬ

ВЧЕНІ З’ЯСУВАЛИ, ЩО ЧИМ МЕНШЕ ДРУЗІВ, ТИМ КРАЩЕ