Численні наукові дослідження показують, що здорове харчування суттєво знижує ризик розвитку онкологічних захворювань, включаючи рак грудей. Ось кілька самих здорових продуктів, які дозволять захиститися від загрози розвитку небезпечної хвороби.

Гриби

Опубліковане в 2010 році дослідження показало, що при активному вживанні грибів ризик раку грудей знижується. Гриби поряд з устрицями і деякими іншими продуктами містять специфічні антиоксиданти, які забезпечують захист від раку.

Брокколі

Цей овоч насичений антиоксидантом сульфорафаном, як з’ясували вчені з Університету Мічигану. Даний інгредієнт знищує клітини, що сприяють росту пухлини.

Гранати

В гранатах міститься велика кількість елагінової кислоти – антиоксиданту, який пригнічує ферменти, які відіграють важливу роль у справі розвитку раку грудей, як з’ясували вчені з дослідницького інституту в США.

Сочевиця

Опубліковане в 2009 році дослідження показало, що жінки, в раціоні яких міститься велика кількість сочевиці й бобів, мають низький ризик раку грудей. В бобах міститься безліч фолатів, волокон та інших корисних поживних речовин, що забезпечують захист.

Волоські горіхи

Численні дослідження доводять, що вживання 60 грам волоських горіхів в день зупиняють розвиток раку грудей. До такого висновку, наприклад, прийшли вчені з Університету Західної Вірджинії.

Чорниця

Наука отримала докази того, що антиоксидант птеростильбен, який містяться в чорниці зупиняє ріст раку грудей. Він змушує злоякісні клітини самознищуватися. Даний процес називається в науці апоптозом.

Шпинат

Жінки до вступу в менопаузу, в раціоні яких міститься велика кількість дієтичних фолатів, яких особливо багато в шпинаті, на 40% рідше ризикують зіткнутися з раком грудей, як з’ясували вчені в 2011 році.

Яйця

Холін, що міститься в яйцях пов’язаний зі зниженням ризику розвитку раку грудей на 24%. До такого висновку прийшли вчені з США, які спостерігали за дієтою 3000 жінок.

Лосось

Лосось є одним з тих продуктів харчування, які містять значну кількість вітаміну D. Дослідники з госпіталю “Маунт Сінай” в Торонто визначили, що збільшення вмісту вітаміну D дозволяє знижувати ризик розвитку раку грудей на 24%.

Чорний хліб

Фінські вчені виявили, що вживання цільнозернового чорного хліба дозволяє знизити небезпеку розвитку пухлин молочних залоз. Це пов’язано з тим, що в даному хлібі міститься велика кількість волокон, вітамінів, мінералів і фитиновой кислоти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ВИНИКНЕННЯ РАКУ ГРУДЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД СПОЖИВАННЯ ЧЕРВОНОГО М’ЯСА

ЗЕРНА ГРАНАТА ПЕРЕШКОДЖАЮТЬ РОЗВИТКУ РАКУ ГРУДЕЙ